Dziś mamy 19 września 2020, sobota, imieniny obchodzą:

17 stycznia 2020

Rekord w potulickim sztabie: Zebrano 24.239,94 złotych!

fot. Krzysztof Ksobiak

fot. Krzysztof Ksobiak

W Potulicach Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała od czwartku. #Tego dnia odbył się maraton fitness.

W piątek odbyła się dyskoteka dla dzieci. Sobota była dniem na sportowo. Rozegrano turniej przedszkolaków w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Potulicach. Wieczorem w sali hrabiny Potulickiej zorganizowany został nocny turniej na PlayStation4 FIFA 2020, który trwał do późnych godzin nocnych. W niedzielę od rana na ulicach kwestowało 35 wolontariuszy. Od godz. 15.00 w sali hrabiny Anieli Potulickiej rozpoczął się cykl imprez m. in. pokazów strażackich, występów lokalnych artystów, licytacje, stoisko Koła Gospodyń wiejskich oraz ognisko, występ zespołu tanecznego UNIQUW STUDIO Z BYDGOSZCZY. Sztab WOŚP w Potulicach mieścił się w Bibliotece w Potulicach. O godzinie 19 na scenie sali hrabiny Potulickiej pojawiła się uczestniczka programu X–FACTOR Daria Kostrzewska.

Punktem kulminacyjnym imprezy było wspaniałe światełko do nieba, które odbyło się punktualnie o godz. 20.00. Podczas 28 finału WOŚP w Potulicach po raz kolejny pobity został rekord zebranych pieniążków. Kwota zebrana to 24.239,94 złotych. Jak na taką małą miejscowość to wielki sukces. Duże słowa podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji finału WOŚP w Potulicach tj. wolontariuszom, sponsorom, strażakom oraz darczyńcom.

Materiał: Szef sztabu w Potulicach Krzysztof Ksobiak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 25 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)