Dziś mamy 22 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 kwietnia 2019

Receptą na zdrowie jest śmiech. Wyjątkowa atmosfera wykładu

fot. NOK

fot. NOK

We wtorkowe popołudnie nakielscy słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku wysłuchali wykładu # prof. dr hab. Roman Ossowskiego – wykładowcy bydgoskiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego pt.: „Śmiech w życiu człowieka – jego wartość zdrowotna i rynkowa".

Profesor przyznał, że receptą na zdrowie i długowieczność jest śmiech! Na zakończenie za przekazaną wiedzę oraz wyjątkową atmosferę podczas spotkania, w imieniu słuchaczy Pani Barbara Makowska wręczyła wykładowcy publikację promującą i upowszechniającą rybackie dziedzictwo kulturowe regionu pt.: „Tajemnicza Dolina Noteci”.

materiał: Lidia Bembnista

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)