Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

18 września 2021

Realizacja projektu „Aktywni dla siebie”. Zapraszamy na jutrzejsze spotkanie

fot. archiwum

fot. archiwum

Klub Turystyki "Noteć" zaprasza mieszkańców powiatu nakielskiego na# wydarzenie integracyjne w ramach projektu „Aktywni dla siebie”, które odbędzie się w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle n. Not w dn. 19.09.2021 r. o godz. 10.30.

Na spotkaniu uczestnicy projektu podzielą się swoimi umiejętnościami i wiadomościami. Przeprowadzą m. in. krótki instruktaż z zakresu prawidłowej techniki Nordic Walking, bazując na zdobytych podczas spacerów umiejętnościach, nabytych podczas trwania projektu „Aktywni dla siebie”. Celem wydarzenia, jest integracja uczestników z lokalną społecznością. Udział w wydarzeniu jest ogólnodostępny i nieodpłatny.

Zainteresowanych prosimy o dokonanie zgłoszenia telefonicznie pod nr tel. 608 441 824, lub mailowo: wycieczkinaklo.cba.pl

Materiał: Tadeusz Kunikowski

 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Cytryna
3,99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)