Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2021

Raport z resortu zdrowia. Odnotowaliśmy ponad 500 zakażeń w województwie

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

6 grudnia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o# 13 250 nowych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w Polsce. Minionej doby zmarło 25 osób zakażonych koronawirusem. Z czego 17 miało choroby współistniejące.

Województwo kujawsko-pomorskie

Nowe przypadki: 526
Przypadki śmiertelne: 6

W ciągu doby w kujawsko-pomorskim wykonano 2 283 testy. W naszym województwie 33 150 osób przebywa na kwarantannie.

Powiat nakielski

W ciągu doby odnotowano 22 nowe zakażenia koronawirusem. Nikt nie zmarł. Wykonano 90 testów, a 1 651 osób jest objętych kwarantanną.

Oceń artykuł: 4 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (21)

  Mumin, w dniu 06-12-2021 11:21:19 napisał:

  O matko swirusek jest w odwrocie ja pierniczę . zbawienie

  odpowiedz

  • 7 (19)

  Jaroslaw Psikuta, w dniu 06-12-2021 14:20:12 napisał:

  komunisci i zlodzieje ktorym zaufala albo sie sprzedala ciemna czesc spoleczenstwa

  odpowiedz

  • 19 (35)

  bez maseczki, w dniu 06-12-2021 17:16:56 napisał:

  Tu chodzi o wielki biznes dla firm farmaceutycznych i wielkich koncernów.Za tym, rzecz jasna stoi kilku siewców strachu.To co się nie udało kilka lat temu przy świńskiej grypie-bo to wówczas był "czas zero" udało się teraz.Wówczas zabrakło właśnie strachu,nękania,i zaangażowania poszczególnych rządów.Ludzie tego wówczas nie kupili. "Dzisiaj" to zadziałało bo było wszystko-był strach była panika była propaganda.Tu nie chodzi o "zdrowie" tu chodzi o gigantyczny biznes i kasę do podziału. Omikron możnym tego biznesu się objawił-księgowi jutro zwołują konferencje by wprowadzać kolejny narodowy zamordyzm. Odszczepcie się od nas.

  odpowiedz

  • 6 (18)

  mieszanieć, w dniu 06-12-2021 17:40:46 napisał:

  moja matka się zaczeepiła tym waszym gównem i teraz umiera nic te szczepionki nie dają i taka prawda

  odpowiedz

  • 9 (11)

  Tadzik, w dniu 07-12-2021 01:19:12 napisał:

  bez maseczki - ludzie tutaj w większości to beton... dostają 500+ więc czego się ludzie czepiają... niestety taka jest mentalność nasza :( nikt Ci nie uwierzy tutaj w nic. Wierzą prywatnej firmie jaką jest Sanepid, zamykają się w domach, bo im każą... wstrzykują sobie tzw. 'szczepionkę", bo mogą wygrać hulajnogę... tragedia, powiedzą szczepionki są od zawsze, nikt nie patrzy, że ta jest inna, że dobrowolnie poddają się jej działaniu...

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Tadzik, w dniu 07-12-2021 01:22:27 napisał:

  TV i Radio od zawsze były, są i będą źródłem propagandy. Kiedyś było cukier krzepi... teraz szczepmysie... działało to i działa nadal... Media myślą za ludzi. Społeczeństwo dało przyzwolenie na wszystko, nie ma buntu to idą dalej... Za chwilę zabierać będą 60% z pensji, to nic, zostaje mi 40%.... a że pieniądz nic nie jest wart teraz, to nie przeszkadza, sztuczna inflacja, by nas doić.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Q, w dniu 07-12-2021 14:50:38 napisał:

  Dokładnie, zakłamanie jest na każdym kroku, chcesz - dojrzysz, ślepo wierzysz we wpojone rzeczy - nie dojrzysz nic... System w jakim żyjemy nas dusi, oszustwo na każdym kroku, powiedzą płaskoziemca... otóż NASA to też kłamcy... dowody? Jest ich mnóstwo, wystarczy poszukać... NASA to Hollywood pod publikę... Polityka, to też gra aktorska, im nie chodzi o obywateli, każdy chce swojego dobra w dupie ma nas. Lewica? Moje ciało, mój wybór, a teraz szczepienie obowiązkowe... hipokryci!!!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)