Dziś mamy 22 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

22 grudnia 2018

Radosne Święta w Donaldzie. Choinka, jasełka, prezenty…

fot. pow

fot. pow

Grudzień w Przedszkolu Niepublicznym Donald upłynął pod znakiem przygotowań do najpiękniejszych# świąt w roku – Bożego Narodzenia.

W oknach przedszkola pojawiły się świąteczne dekoracje a w salach zapachniały zielone świerki i sosny udekorowane kolorowymi bobkami, łańcuchami i błyszczącymi lampkami.

Aby przybliżyć dzieciom bożonarodzeniowe tradycje we wszystkich grupach wiekowych odbyły się spotkania wigilijne z udziałem rodziców.   Była to okazja aby podzielić się opłatkiem oraz złożyć sobie świąteczne oraz noworoczne życzenia. W tej świątecznej  atmosferze zaproszeni   goście obejrzeli jasełka bożonarodzeniowe  przygotowane przez dzieciaków pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Przygotowanie spotkań wigilijnych włączyli się również rodzice ,którzy przygotowali pyszne, świąteczne wypieki. Nie zabrakło również pierników upieczonych przez dzieci na zajęciach  kulinarnych.  Miłą niespodzianką dla przedszkolaków były prezenty, które zostawił pod choinką Św. Mikołaj.  Wspólnie spędzony czas upłynął  w miłej atmosferze przy kawie, pachnących piernikach i domowych wypiekach.

materiał: mgr Katarzyna Geppert

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)