Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

15 marca 2019

Dzień sera w żłobku Słoneczko. Najlepsza zabawa dla malucha

fot. Teresa Boniek

fot. Teresa Boniek

Biały, żółty, pleśniowy, topiony, mozzarella to tylko niektóre serowe przysmaki, które pojawiły się na # naszym stole.

Maluchy miały okazję spróbować każdego z nich. Zaciekawione wyglądem kolorem a niekiedy zapachem zajadali serowe smakołyki a czasami wręcz "krzywili noski" na woń specyficznych zapachów. Dzieci dowiedziały się z czego są robione, a także poznały zwierzęta które dają nam mleko na te pyszności. Każdy znalazł coś dla siebie.

Tak dużą ilość serów trzeba było należycie spożytkować dlatego też maluszki wraz z opiekunami zrobili pizzerinki. Dużo radości sprawiło im ich przygotowywanie, w końcu "brudzenie rączek w mące" to najlepsza zabawa każdego malucha, a jak z tej zabawy wychodzi coś pysznego to już w ogóle REWELACJA.

To był kolejny ciekawy dzień w naszym kalendarzu.

materiał: Teresa Boniek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)