Dziś mamy 22 sierpnia 2017, wtorek, imieniny obchodzą:
18 lipca 2017

Przedszkole powitało nowe dzieci. Odbył się tydzień adaptacyjny

fot. Wesoła Piątka

fot. Wesoła Piątka

W dniach 10-14 lipca 2017 r. w Przedszkolu Wesoła Piątka w Nakle odbył się tydzień adaptacyjny.

Jak wiemy debiut w przedszkolu to niełatwa sprawa. Przekroczenie przez dziecko progu przedszkola to przełomowy moment w jego życiu. Niezależnie od poziomu rozwoju dziecka stanowi wyzwanie dla niego samego, rodziców i całego przedszkola. Poprzez wspólne zajęcia, zabawy w sali i ogrodzie wprowadziliśmy dzieci w nowy kolorowy świat.

materiał: Natalia Kloska

Autrka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Bociany upodobały sobie dach domu Pani Barbary. Czy rzeczywiście przynoszą szczęście i... dzieci?

Wracają do Polski średnio w drugiej połowie marca, mówi się, że są zwiastunami wiosny i #przynoszą dzieci – mowa o bocianach, których na dachu Pani Barbary z Nakła zaobserwować można dzisiaj wyjątkowo dużo. O tych jednych z najbardziej lubianych przez nas ptaków powstało wiele mitów i wierzeń.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)