Dziś mamy 18 września 2020, piątek, imieniny obchodzą:

22 września 2019

Przedszkolaki z wizytą na Komendzie Policji. Dzieci poznały pracę policjanta

fot. Przedszkole Wesoła Piątka

fot. Przedszkole Wesoła Piątka

W dniach 17,18 i 19 września przedszkolaki miały okazję odwiedzić # siedzibę Komendy Powiatowej w Nakle nad Notecią.

Dzieci dowiedziały się na czym polega praca dyżurnego jednostki, a także zwiedzając Komendę miały okazję zobaczyć celę dla osób zatrzymanych oraz tzw. „Niebieski Pokój”.

Dużą atrakcją dla milusińskich było spotkanie z psem, którego przewodnik omówił zasady zachowania się w kontakcie z obcym zwierzęciem, a także miały możliwość zobaczenia policyjnego radiowozu od środka.

Na koniec wspólnie przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Każdy z przedszkolaków otrzymał odblask oraz kolorowankę.

Bardzo dziękujemy Pani Zosi Wrzeszcz, która była naszym przewodnikiem za zapoznanie przedszkolaków z pracą mundurowych oraz możliwość spędzenia tak miłego przedpołudnia!

materiał: Przedszkole Wesoła Piątka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)