Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

22 września 2019

Przedszkolaki z wizytą na Komendzie Policji. Dzieci poznały pracę policjanta

fot. Przedszkole Wesoła Piątka

fot. Przedszkole Wesoła Piątka

W dniach 17,18 i 19 września przedszkolaki miały okazję odwiedzić # siedzibę Komendy Powiatowej w Nakle nad Notecią.

Dzieci dowiedziały się na czym polega praca dyżurnego jednostki, a także zwiedzając Komendę miały okazję zobaczyć celę dla osób zatrzymanych oraz tzw. „Niebieski Pokój”.

Dużą atrakcją dla milusińskich było spotkanie z psem, którego przewodnik omówił zasady zachowania się w kontakcie z obcym zwierzęciem, a także miały możliwość zobaczenia policyjnego radiowozu od środka.

Na koniec wspólnie przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Każdy z przedszkolaków otrzymał odblask oraz kolorowankę.

Bardzo dziękujemy Pani Zosi Wrzeszcz, która była naszym przewodnikiem za zapoznanie przedszkolaków z pracą mundurowych oraz możliwość spędzenia tak miłego przedpołudnia!

materiał: Przedszkole Wesoła Piątka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)