Dziś mamy 26 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

03 maja 2018

Przedszkolaki wzięły udział w festiwalu piosenki patriotycznej. Zaśpiewały "Jestem Polakiem"

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 27 kwietnia dzieci z grupy „Biedronki” z nakielskiego „Słoneczka” wzięły udział w I Festiwalu # Piosenki i Pieśni Patriotycznej zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Szubinie.

Festiwal odbył się w Szubińskim Domu Kultury. Celem festiwalu było: kształtowanie uczuć patriotycznych i przywiązania do naszej Ojczyzny, popularyzacja piosenek i pieśni o tematyce patriotycznej, ich walorów artystycznych i wychowawczych. Nasze przedszkole reprezentował trzyosobowy zespół z piosenką „Jestem Polakiem”.

Na pamiątkę udziału w festiwalu dzieci otrzymały dyplom oraz słodkie upominki.

materiał: mgr Agnieszka Mróz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)