Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

25 lutego 2020

Przedszkolaki świętowały Dzień Kota. Dzień pełen wrażeń

fot. B. Wajer

fot. B. Wajer

Dzieci z Przedszkola Reksio świętowały dzień kota. Z tej okazji czekały na nie specjalnie przygotowane# liczne "kocie zabawy".

„Chodzi swoimi drogami, cichutko miauczy czasami, chętnie wskakuje na płot. To zwierzę nazywa się …” . Wszystkie dzieci z Przedszkola Reksio od razu zgadły, kto jest bohaterem tej zagadki. Chodziło oczywiście o kota. Właśnie 17 lutego swoje święto obchodzą koty. Tego dnia zajęcia i zabawy we wszystkich grupach przedszkolnych zdominowała tematyka  związana z obchodami Międzynarodowego Dnia Kota. Przedszkolaki w tym dniu uczestniczyły w różnorodnych „kocich zabawach” m.in.: malowały czworonogi, śpiewały ulubioną przez wszystkie dzieci piosenkę „My jesteśmy kotki dwa”, naśladowały kociaki, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka oraz słuchały bajki o „Kocie w butach”. Dla przedszkolaków był to dzień pełen wrażeń i nowych doświadczeń, spędzony w miłej, radosnej atmosferze.

Materiał: B. Wajer, Przedszkole Reksio

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)