Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

21 września 2022

Przedszkolaki odwiedziły siedzibę. Poznały obowiązki strażników miejskich

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 19.09.2022 roku dzieci z przedszkola Słoneczko w Nakle nad Notecią odwiedziły siedzibę nakielskiej Straży Miejskiej.

W trakcie wizyty przedszkolaki zapoznały się z codziennymi obowiązkami strażników miejskich. Funkcjonariusze zaprezentowali sprzęt, którym posługują się podczas swojej pracy. Dzieci zobaczyły również stanowisko kierowania Zespołu Dyżurnych i Obsługi Miejskiego Monitoringu Wizyjnego.

Na zakończenie wizyty każdy z przedszkolaków otrzymał opaskę odblaskową, zakupioną ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nakle nad Notecią.

Materiał: st. insp. Dariusz Chróściński / Straż Miejska Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)