Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

17 października 2019

Przedszkolaki dla Seniorów. Międzypokoleniowa chwila radości

Dnia 16 października „Jagódki” i „Promyczki” z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego na zaproszenie pani Krystyny Wegner-Kowalskiej odwiedziły Nakielski Ośrodek Kultury.

Tego dnia wystąpiły z akademią z okazji obchodzonego Święta Edukacji Narodowej. Korzystając z okazji przedszkolaki zaśpiewały oraz recytowały wiersze dla pensjonariuszy Domu Dziennego Pobytu Senior Plus oraz podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej. Występ nie mógł obyć się bez odśpiewania przez młodych artystów chóralnego sto lat. Mamy nadzieję, że nasza obecność dostarczyła samych przyjemnych wrażeń i zapadnie w pamięci na długi czas.

Materiał: mgr A. Beger / Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na umieszczanie komentarzy.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)