Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

07 września 2021

Przedstaw swój region za sto lat. Przygotuj pracę i wygraj nagrody

fot. pow.

fot. pow.

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza dzieci i# młodzież do udziału w konkursie plastycznym „Krajna i Pałuki w 2121 roku”, Młodzi Aktywni Dla Siebie i Regionu.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat z terenu powiatu nakielskiego do przedstawienia własnych wizji regionu Krajny i Pałuk za 100 lat.

Praca powinna ukazywać indywidualne wyobrażenia o przyszłości regionu Krajny i Pałuk zamkniętych w granicach powiatu nakielskiego. Praca powinna być wykonana dowolną techniką płaską np. kolaż, rysunek, technika malarska, wyklejanka, kalkograf, technika komputerowa, itp.

Pracę należy:

a) przesłać na adres siedziby Organizatora, tj.: Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, ul. Powstańców Wielkopolskich 6, 89-100 Nakło nad Notecią, lub
b) dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora w godzinach 9:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.
Termin dostarczania prac: od 16 sierpnia 2021 r. do 10 września 2021 r. (włącznie).

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych:

• kategoria I: 6-10 lat,
• kategoria II: 11-15 lat.

Nagrody w konkursie:

kategoria I – I miejsce – smartwatch, II miejsce – głośnik bezprzewodowy, III miejsce – hulajnoga
kategoria II – I miejsce – smartwatch, II miejsce – głośnik bezprzewodowy, III miejsce – kamera internetowa
Wyróżnienia: gry planszowe

Uroczyste wręczenie nagród laureatom oraz wystawa wszystkich zgłoszonych do konkursu prac nastąpi podczas otwartego wydarzenia podsumowującego inicjatywę na rzecz dzieci i młodzieży zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” .

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce, Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany formy wręczenia nagród laureatom. Forma wręczenia nagród zostanie dostosowana do ewentualnych obostrzeń.

Konkurs jest inicjatywą LGD na rzecz dzieci i młodzieży, a jego celem głównym jest aktywizowanie środowisk lokalnych do podejmowania inicjatyw w ramach LSR. Celem szczegółowym Konkursu jest: generowanie pomysłów na inicjatywy młodzieżowe w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność wdrażanej przez LGD oraz promocja młodych ludzi z terenu powiatu nakielskiego oraz rozpowszechnianie, rozwijanie i kształtowanie wśród dzieci i młodzieży wyobraźni i wrażliwości plastycznej w odniesieniu do regionu, w którym żyją - Krajny i Pałuk.

Materiał: Joanna Bałdyga - Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 1 0
Pliki do pobrania
Załącznik 1 do Regulaminu konkursu plastycznego.pdf
Regulamin konkursu_Krajna i Pałuki w 2121 roku.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)