Dziś mamy 16 grudnia 2017, sobota, imieniny obchodzą:
03 lipca 2017

Promyczki zakończyły rok przedszkolny. Nie zabrakło niespodzianek

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 30.06.2017r w Niepublicznym Przedszkolu Słoneczko w Nakle w grupie # Promyczki odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.

Na wstępie przywitano rodziców i zaproszono do obejrzenia wakacyjnego przedstawienia w wykonaniu dzieci. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Było też mnóstwo niespodzianek: pamiątkowe dyplomy , upominki, zdjęcia, bańki mydlane, kwiaty. Jeszcze raz życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

materiał: A. Lipkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 59 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)