Dziś mamy 19 października 2017, czwartek, imieniny obchodzą:
03 lipca 2017

Promyczki zakończyły rok przedszkolny. Nie zabrakło niespodzianek

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 30.06.2017r w Niepublicznym Przedszkolu Słoneczko w Nakle w grupie # Promyczki odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.

Na wstępie przywitano rodziców i zaproszono do obejrzenia wakacyjnego przedstawienia w wykonaniu dzieci. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Było też mnóstwo niespodzianek: pamiątkowe dyplomy , upominki, zdjęcia, bańki mydlane, kwiaty. Jeszcze raz życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

materiał: A. Lipkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 59 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)