Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

11 lipca 2019

Program zapobiegania upadkom dla seniorów. NOK ogłasza nabór

fot. powierzone

fot. powierzone

Po raz drugi Gmina Nakło nad Notecią przystępuje do# realizacji „Programu zapobiegania upadkom seniorów”.

Program skierowany jest do osób, które ukończyły 60 rok życia. Ma na celu poprawę kondycji i koordynacji ruchowej osób starszych, a w efekcie zmniejszenie narażenia na urazy i złamania. W Programie może wziąć udział 30 osób z terenu naszej gminy. Zajęcia z trenerami będą odbywały się od września do listopada 2019 roku 3 razy w tygodniu. Każdy senior przed rozpoczęciem zajęć zostanie przebadany przez lekarza w kierunku stwierdzenia braku przeciwwskazań do ćwiczeń.

W związku z powyższym ogłaszamy nabór dla seniorów. Zgłoszenia przyjmowane będą w sekretariacie Nakielskiego Ośrodka Kultury od dnia 15 lipca 2019 r do 15 sierpnia 2019 r., pod nr tel. 52 386 08 62. Informacje o projekcie dostępne są na stronie: https://programydlaseniora.pl/

Materiał: Lidia Bembnista/Nakielski Ośrodek Kultury

Autor nie wyraża zgody na komentowanie

Oceń artykuł: 11 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)