Dziś mamy 23 października 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
10 stycznia 2018

Prelekcja prof. Tadeusza Wolszy. Tematem będzie 100-lecie odzyskania Niepodległości

fot. archiwum

fot. archiwum

Klub Gazety Polskiej w Nakle nad Notecią, Stowarzyszenie Rota Nakielska zapraszają na # wykład prof. Tadeusza Wolszy pt.: "Polskie drogi - 100 lecie odzyskania Niepodległości".

Poniedziałek, 15 stycznia 2018, g.16.00, restauracja Cafe Emilia, wstęp wolny.

Tadeusz Wolsza jest historykiem i politologiem, profesorem nauk humanistycznych, nauczycielem akademickim. Od 2016 zasiada w Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. Autor ponad 200 publikacji naukowych.

materiał: Mariusz Skoczek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 18 22

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)