Dziś mamy 20 stycznia 2018, sobota, imieniny obchodzą:
10 stycznia 2018

Prelekcja prof. Tadeusza Wolszy. Tematem będzie 100-lecie odzyskania Niepodległości

fot. archiwum

fot. archiwum

Klub Gazety Polskiej w Nakle nad Notecią, Stowarzyszenie Rota Nakielska zapraszają na # wykład prof. Tadeusza Wolszy pt.: "Polskie drogi - 100 lecie odzyskania Niepodległości".

Poniedziałek, 15 stycznia 2018, g.16.00, restauracja Cafe Emilia, wstęp wolny.

Tadeusz Wolsza jest historykiem i politologiem, profesorem nauk humanistycznych, nauczycielem akademickim. Od 2016 zasiada w Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. Autor ponad 200 publikacji naukowych.

materiał: Mariusz Skoczek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 18 22

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Jest śnieg, więc lepimy bałwana! Czekamy na zdjęcia zimowych stworów

Chociaż wiele osób narzeka na zimę i związane z nią utrudnienia, to jednak ta pora roku ma #także swoje plusy. Zabawa na śniegu to szczególnie duża frajda dla dzieci. Gdy za oknem robi się biało, najmłodsi ochoczo wychodzą na dwór.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)