Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2020

Pożegnanie zerówki. Skończył się czas wspólnych zabaw i nauki

„Przedszkola czas już minął jest tak jakoś smutno, a nasza Pani w kącie łka bo rozstać nam się trudno”# – tymi słowami sześciolatki z Donalda pożegnały się ze swoimi Paniami.

Był to czas niezwykły i nie zapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców jak i Pań nauczycielek. Skończył się bowiem 5-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, ale także czas nauki.

Dzieci z maluchów zagubionych i nieśmiałych stały się samodzielnymi i odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski i nadszedł czas na przyjęcie nowych obowiązków.

Były podziękowania oraz życzenia, nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, że coś musi się skończyć, aby coś mogło się zacząć i aby móc wejść w kolejny nowy etap życia. Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas pomoc i wsparcie, dzieciom życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.

Materiał: mgr Katarzyna Geppert


Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)