Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

12 września 2018

Pożegnanie lata na Przystani. Atrakcją będzie bazarek staroci

foto: Patrycja Zmarzły

foto: Patrycja Zmarzły

Choć pogoda za oknem nadal nas rozpieszcza, a wakacyjne nastawienie nie chce opuścić, # serdecznie zapraszamy na festyn „Pożegnanie lata w stylu retro”, który odbędzie się już 23. września o godzinie 14:00 na nakielskiej marinie Przystań Powiat Nakielski!

W programie przewidzianych jest wiele atrakcji, które wprowadzą nas w świat minionych lat! Na miłośników pojazdów czeka prawdziwa gratka w postaci pokazu starych traktorów i maszyn! Muzycznie czas uświetni zespół ALIBII, który uraczy nas hitami PRL-u. Kultowe kawałki Krzysztofa Krawczyka, przeboje Anny Jantar czy ballady Stana Borysa dodadzą niepowtarzalnego klimatu lat 70-tych czy 80-tych. Nie zabraknie także dźwięków Orkiestry Dętej OSP z Kcyni! W trakcie imprezy będzie można rozsmakować się w ulubionym mięsie Polaków – drobiu, a także wyruszyć „w piękny rejs” po Noteci.

UWAGA! Czymże byłby retro festyn bez pchlego targu? No właśnie! Dlatego też wszystkie osoby, które chciałyby wymienić się starymi rzeczami na naszym „Bazarku Staroci” proszone są o kontakt pod numerem: 52 386 66 47! Nie zwlekaj, zajmij miejsce na naszym jarmarku i wymień się starymi „gratami”!

Na tym nie kończy się lista atrakcji przewidzianych na niedzielne popołudnie – więcej informacji już wkrótce!

materiał: Monika Oleś

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 16 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)