Dziś mamy 19 lutego 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

12 września 2018

Pożegnanie lata na Przystani. Atrakcją będzie bazarek staroci

foto: Patrycja Zmarzły

foto: Patrycja Zmarzły

Choć pogoda za oknem nadal nas rozpieszcza, a wakacyjne nastawienie nie chce opuścić, # serdecznie zapraszamy na festyn „Pożegnanie lata w stylu retro”, który odbędzie się już 23. września o godzinie 14:00 na nakielskiej marinie Przystań Powiat Nakielski!

W programie przewidzianych jest wiele atrakcji, które wprowadzą nas w świat minionych lat! Na miłośników pojazdów czeka prawdziwa gratka w postaci pokazu starych traktorów i maszyn! Muzycznie czas uświetni zespół ALIBII, który uraczy nas hitami PRL-u. Kultowe kawałki Krzysztofa Krawczyka, przeboje Anny Jantar czy ballady Stana Borysa dodadzą niepowtarzalnego klimatu lat 70-tych czy 80-tych. Nie zabraknie także dźwięków Orkiestry Dętej OSP z Kcyni! W trakcie imprezy będzie można rozsmakować się w ulubionym mięsie Polaków – drobiu, a także wyruszyć „w piękny rejs” po Noteci.

UWAGA! Czymże byłby retro festyn bez pchlego targu? No właśnie! Dlatego też wszystkie osoby, które chciałyby wymienić się starymi rzeczami na naszym „Bazarku Staroci” proszone są o kontakt pod numerem: 52 386 66 47! Nie zwlekaj, zajmij miejsce na naszym jarmarku i wymień się starymi „gratami”!

Na tym nie kończy się lista atrakcji przewidzianych na niedzielne popołudnie – więcej informacji już wkrótce!

materiał: Monika Oleś

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 16 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)