Dziś mamy 24 lutego 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2018

Pożegnania nadszedł czas. Dzieci recytowały, śpiewały i tańczyły

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

W czwartek, 21 czerwca w nakielskim Przedszkolu nr 1 „Tęczowe Wzgórze” odbyła się #uroczystość zakończenia kolejnego roku przedszkolnego. Tego dnia młodsze dzieci pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki, którzy od września 2018 r. rozpoczną edukację szkolną.

W „Tęczowym Wzgórzu” nastał czas pożegnania. Zanim jednak dzieci otrzymały dyplomy i upominki, podsumowały miniony rok. Recytowały, śpiewały, w tym w języku angielskim, tańczyły. Tego dnia młodsze dzieci z „Tęczowego Wzgórza” pożegnały starsze dzieci z przedszkola, które rozpoczną naukę w szkole. Uroczystość była okazją do podziękowań rodzicom, którzy zasłużyli na szczególne podziękowania.

Korzystając z okazji dziękujemy rodzicom za obecność za okazywane wsparcie i pomoc, a dzieciom życzymy niezapomnianych wakacyjnych chwil. Do zobaczenia we wrześniu.

Materiał: Marta Podemska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)