Dziś mamy 22 stycznia 2020, środa, imieniny obchodzą:

12 grudnia 2019

Pożary na terenie gminy Kcynia. Poszukiwani są świadkowie podpaleń

fot. archiwum

fot. archiwum

Kryminalni z Kcyni pracują nad sprawami pożarów zaistniałych w ostatnim czasie na # terenie gminy. Osoby, które pomóc mogą mundurowym przy prowadzonych sprawach proszone są o kontakt.

W ostatnim czasie na terenie gminy Kcynia policja odnotowała cztery pożary. W trzech przypadkach spaleniu uległy stogi, w jednym stodoła. Do zdarzeń dochodziło:
• w dniu 27 listopada 2019r. w miejscowości Sierniki – spaliły się dwa stogi
• w dniu 28 listopada 2019r. w miejscowości Górki Dąbskie – spalił się stóg
• w dniu 01 grudnia 2019r. w miejscowości Dziewierzewo – spaliła się stodoła.

Okoliczności zdarzeń są wyjaśniane. Ze wstępnych ustaleń kryminalnych wynika, że w każdym z powyższych przypadków ogień został przez kogoś celowo podłożony.

Mundurowi prowadzący sprawy zwracają się do osób, które mają wiedzę na temat powyższych zdarzeń i pomóc mogą w ustaleniu sprawców podpaleń. Policjanci gwarantują anonimowość.

W sprawach kontaktować się można osobiście lub telefonicznie pod numerem 52 33 93 320.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)