Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

09 lutego 2019

Powstanie Wielkopolskie. Delegacje złożyły wiązanki kwiatów

fot.pow

fot.pow

7 lutego o godz. 10:45 w 100 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego# delegacje uczniów, nauczycieli , Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Paterku, ks. proboszcz Mariusz Zbieranek, sołtys Mariusz Malikowski oraz radni RM z Paterka przed pomnikiem Powstańców Wielkopolskich złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze.

W szkole  odbyła się uroczysta akademia, która rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły, odśpiewania hymnu państwowego i apelu poległych. Zaproszeni goście i uczniowie wysłuchali montaż słowno-muzyczny. Hala sportowa przystrojona była flagami narodowymi i rysunkami uczniów uczestniczącymi w konkursie plastycznym o Powstaniu Wielkopolskim. Akademia zakończyła się wyprowadzeniem sztandaru.

materiał: Zdzisław Sell

 

 

Oceń artykuł: 14 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  ona, w dniu 09-02-2019 18:40:07 napisał:

  to chyba cos nie tak dwa razy w jeden dzień impreza przy pomniku w Paterku o 10.45 i o 18 sołtys miał zajecie no no brawo

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -1 (1)

  ASS, w dniu 11-02-2019 12:45:47 napisał:

  Więcej zdjęć nie szło zrobić?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Posnet Themo EJ
sugerowana cena producenta: 2950,77PLN
Odchudzanie
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Zabieg parafinowy
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)