Dziś mamy 19 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

07 listopada 2019

Powieść Doroty Gąsiorowskiej na spotkaniu. DKK w Ślesinie

fot. pow.

fot. pow.

W jesienne popołudnie 5 listopada 2019 r. w bibliotece w Ślesinie spotkały się panie, aby podyskutować o książce Doroty Gąsiorowskiej pt „Karminowe serce”.

Dla niektórych czytelniczek było to pierwsze spotkanie z twórczością tej pisarki, ale stwierdziły, że z pewnością nie ostatnie. Powieść bardzo się podobała. Historia głównej bohaterki – Laury wzruszyła klubowiczki. Zaimponowała im dziewczyna, która w życiu przeżyła dużo złego i los jej nie oszczędzał. Jednak potrafiła zawalczyć o siebie i prowadzić normalne życie. Zdaniem czytelniczek to ciepła, wspaniała, magiczna i kobieca powieść idealna na jesienne wieczory.

Następne spotkanie DKK odbędzie się 3 grudnia 2019 o godz. 15.30., a omawiana będzie książka Izabeli M. Krasińskiej pt „Najlepsza przyjaciółka”

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Materiał: Wioletta Sęk PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)