Dziś mamy 1 czerwca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

07 listopada 2019

Powieść Doroty Gąsiorowskiej na spotkaniu. DKK w Ślesinie

fot. pow.

fot. pow.

W jesienne popołudnie 5 listopada 2019 r. w bibliotece w Ślesinie spotkały się panie, aby podyskutować o książce Doroty Gąsiorowskiej pt „Karminowe serce”.

Dla niektórych czytelniczek było to pierwsze spotkanie z twórczością tej pisarki, ale stwierdziły, że z pewnością nie ostatnie. Powieść bardzo się podobała. Historia głównej bohaterki – Laury wzruszyła klubowiczki. Zaimponowała im dziewczyna, która w życiu przeżyła dużo złego i los jej nie oszczędzał. Jednak potrafiła zawalczyć o siebie i prowadzić normalne życie. Zdaniem czytelniczek to ciepła, wspaniała, magiczna i kobieca powieść idealna na jesienne wieczory.

Następne spotkanie DKK odbędzie się 3 grudnia 2019 o godz. 15.30., a omawiana będzie książka Izabeli M. Krasińskiej pt „Najlepsza przyjaciółka”

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Materiał: Wioletta Sęk PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)