Dziś mamy 18 lutego 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
12 listopada 2017

Powiat szuka nowego kierownika ŚDS. Kto powinien nim zostać?

Zarząd Powiatu Nakielskiego ogłosił konkurs na stanowisko kierownika Środowiskowego #Domu Samopomocy w Nakle. Wcześniej funkcję tę pełnił długi czas Marek Durałek, a potem przez kilka miesięcy Martyna Górska. Sytuacja jednak uległa zmianie.

Po zwolnieniu Sebastiana Hałasa – dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, dyrektorem tej placówki na około 3 miesiące został Marek Durałek. W związku z tym, na ten sam okres, zmieniło się kierownictwo w Domu Samopomocy. Marka Durałka zastąpiła Martyna Górska.

29 września odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu, podczas którego podjęto ostateczne decyzje. Zarząd zadecydował o zatrudnieniu Marka Durałka na stanowisko dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią od 1 października 2017 roku na czas nieokreślony. Natomiast na stanowisko kierownika ŚDS ogłoszono konkurs. Kandydat musi oczywiście spełnić szereg wymogów. Wszystkie wymagane dokumenty należy złożyć do 20 listopada w siedzibie starostwa, przesłać pocztą elektroniczna lub tradycyjną.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Frik, w dniu 12-11-2017 21:02:33 napisał:

  Kandydat na kierownika środowiskowego domu samopomocy "musi spelnic szereg wymogów" , ciekawe prawda?.... a na dyrektora pcpr jakie wymogi należało spełnić?????? Oto jest pytanie.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  TY wiesz, w dniu 13-11-2017 14:11:50 napisał:

  Czyżby temu Panu skończyła się lista. Wszyscy z rodziny już maja etaty?

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Układ, w dniu 13-11-2017 22:50:15 napisał:

  Przypomnieć należy, ze synowa Starosty Miłowskiego za jego kadencji rozpoczęła pracę w PCPR, kierownikiem jednego z działów w PCPR jest pełnomocnik wyborczy PSL a już w lipcu br. zatrudniono w PCPR kolejnego członka PSL. 1.09.2016 kierownikiem w Szkole - Staszicu została żona wicestarosty Kindermana. Dyrektorem Urzędu Pracy w Nakle jest zięć członka Zarządu Powiatu z PSL Jana Kominiaka , Przemysław Ulatowski. Niedawno, tj. we wrześniu wicedyrektorem powiatowej Szkoły Specjalnej w Karnowie została córka Kominika, Pani Ulatowska-Kominiak. A 1 października br. Zarząd zatrudnił na stanowisku kierownika ŚDS osobę bez kwalifikacji. Ten fakt ujrzał światło dzienne stąd pospiesznie koalicja PSL-PO szuka nowego kierownika ŚDS, teraz już z uprawnieniami. Mało do podsumowania polityki kadrowej tej koalicji?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Tonery Directions
27PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Rolery - mezoterapia skóry
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Powerbank z wagą i latarką MT6352
59,90PLN
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)