Dziś mamy 24 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

09 listopada 2019

"Potulicka Dycha"

Kolejny raz wpisując się w nurt obchodów Święta Niepodległości, w dniu 9 listopada 2019 r. odbędzie się w Potulicach wielkie sportowe święto.

"Potulicka Dycha"

Stadion Dębu w Potulicach będzie areną trzeciej już edycji Biegu Przełajowego na 10 km pod nazwą "Potulicka Dycha". Organizatorami zawodów jest Zakład Karny w Potulicach oraz LZS Dąb Potulice.

Klasyfikacje

W biegu oprócz klasyfikacji wiekowych dla kobiet i mężczyzn wyodrębniona została klasyfikacja open dla kobiet i mężczyzn służb mundurowych oraz kategoria open dla kobiet i mężczyzn funkcjonariuszy i emerytów Służby Więziennej, w których biegacze będą walczyli o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Potulicach, Przewodniczącego NSZZF i PW i Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa w Potulicach.

Serdecznie zapraszamy miłośników biegania do wzięcia udziału w potulickim biegu.

Link do zapisów na bieg tutaj.

materiał: kpt. Jarosław Nurkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Październik miesiącem profilaktyki raka piersi. Czym jest mammografia?

Warszawa – 21 października, 2019 – w związku z „różowym październikiem”, miesiącem # profilaktyki raka piersi oraz inicjatywą BRA Day, GE Healthcare przypomina, jak ważne dla zdrowia kobiet są badania mammograficzne i zachęca Polki do profilaktyki.

(czytaj więcej)
0

Nowe technologie zmieniają rynek. Warto stawiać na "zieloną" energię

Przyjazne środowisku technologie, umożliwiające pozyskiwanie energii # elektrycznej i cieplnej, stają się coraz popularniejsze. Nie tylko ze względu na rosnący trend proekologiczny, lecz także możliwość wygenerowania długofalowych oszczędności.

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)