Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

20 października 2021

Poszukiwany kilkunastoma listami gończymi mieszkaniec powiatu. Namierzony w okolicach Koszalina

fot. archiwum

fot. archiwum

Kryminalni z Nakła zatrzymali wczoraj w podkoszalińskiej# wsi 32-latka, który od ponad 2,5 roku ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna miał aż 18 czynnych podstaw poszukiwań, w tym kilkanaście listów gończych.

Poszukiwania 32-latka, zameldowanego na terenie gminy Mrocza, prowadzone były od początku 2019 roku. Mężczyzna miał na swoim koncie szereg oszustw popełnionych na terenie całego kraju. Poszukiwany był na podstawie aż 18 różnych decyzji podjętych w jego sprawie przez różne sądy i prokuratury. Przeważającą większość z nich stanowiły listy gończe.

Na trop 32-latka wpadł nakielski kryminalny. Jego zaangażowanie opłaciło się i wczoraj (19.10.21) mundurowi pojechali sprawdzić miejsce, gdzie mężczyzna miał się ukrywać. Ponieważ trop prowadził do jednej z wsi w okolicach Koszalina, działania z nakielskimi mundurowymi podjęli funkcjonariusze z Posterunku Policji w Sianowie. Zastany na terenie posesji 32-latek nie krył zdziwienia, gdyż z pewnością nie spodziewał się wizyty policjantów.

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do nakielskiej komendy, skąd trafił do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 6 lat.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  bezprawnik, w dniu 20-10-2021 13:43:15 napisał:

  No gratulacje i będą zapewne odpowiednie"wnioski nagrodowe" Ale tak z czystej ciekawości dopytam-nie ufacie,nie macie zaufania do "podkoszalińskich" poszukiwaczy by to na Wasz wniosek dokonali zatrzymania-? Przecież nikt by Wam tego wyniku nie skradł ;-) Kompletnie jak dla mnie trzeźwo ( jeszcze ) myślącego byłoby prościej,taniej i z pożytkiem dla służby. Tak bynajmniej mnie uczono....lat 20 temu ;-)

  odpowiedz

  • 3 (7)

  Mariola Bezpitola, w dniu 20-10-2021 17:34:49 napisał:

  a mógł zapisać się do pisu

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Budowa hal
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Pomidor zwykły
3,99PLN
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)