Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

25 kwietnia 2019

Poszukiwany cieszył się wolnością do czasu. Najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym

fot.arch

fot.arch

W związku z przestępstwem pobicia oraz uszkodzenia ciała# sąd poszukiwał 21-letniego nakielanina, który winien za kratami odbywać karę pozbawienia wolności. Poszukiwany cieszył się wolnością do czasu, jak dzielnicowy z Mroczy zatrzymał go po wcześniejszych ustaleniach, gdzie przebywa.

Nakielski sąd poszukiwał 21-latka, który winien w zakładzie karnym odbywać karę pozbawienia wolności za pobicie oraz uszkodzenie ciała. Poszukiwany, wiedząc zapewne, że powinien stawić się do zakładu karnego, nie przebywał pod adresem zameldowania w Nakle, a jego miejsce pobytu było nieznane.  

21-latek cieszył się wolnością do czasu, jak dzielnicowy z komisariatu w Mroczy ustalił, że mężczyzna przebywa na terenie mroteckiej gminy. Poszukiwany został zatrzymany, kiedy spacerował wspólnie ze znajomą po terenie jednej z miejscowości gminy. Nakielanin trafił do policyjnego aresztu, skąd został przewieziony do zakładu karnego, gdzie zgodnie z wyrokiem sądu odbędzie karę za przestępstwa popełnione w przeszłości.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (2)

    Hela, w dniu 25-04-2019 14:55:43 napisał:

    Kto to i jaka miejscowość

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Nowoczesne zabiegi laserowe
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Kwasy...
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Pokój dzienny/ jadalnia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)