Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

25 kwietnia 2019

Poszukiwany cieszył się wolnością do czasu. Najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym

fot.arch

fot.arch

W związku z przestępstwem pobicia oraz uszkodzenia ciała# sąd poszukiwał 21-letniego nakielanina, który winien za kratami odbywać karę pozbawienia wolności. Poszukiwany cieszył się wolnością do czasu, jak dzielnicowy z Mroczy zatrzymał go po wcześniejszych ustaleniach, gdzie przebywa.

Nakielski sąd poszukiwał 21-latka, który winien w zakładzie karnym odbywać karę pozbawienia wolności za pobicie oraz uszkodzenie ciała. Poszukiwany, wiedząc zapewne, że powinien stawić się do zakładu karnego, nie przebywał pod adresem zameldowania w Nakle, a jego miejsce pobytu było nieznane.  

21-latek cieszył się wolnością do czasu, jak dzielnicowy z komisariatu w Mroczy ustalił, że mężczyzna przebywa na terenie mroteckiej gminy. Poszukiwany został zatrzymany, kiedy spacerował wspólnie ze znajomą po terenie jednej z miejscowości gminy. Nakielanin trafił do policyjnego aresztu, skąd został przewieziony do zakładu karnego, gdzie zgodnie z wyrokiem sądu odbędzie karę za przestępstwa popełnione w przeszłości.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (2)

    Hela, w dniu 25-04-2019 14:55:43 napisał:

    Kto to i jaka miejscowość

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Budowa magazynów
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Lakiernictwo
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Drobne naprawy
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)