Dziś mamy 28 listopada 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

18 listopada 2023

Poranne działania strażaków. Interweniowali przy dwóch zdarzeniach

fot. OSP Jadwiżyn

fot. OSP Jadwiżyn

We wtorek, 14 listopada po godzinie 9.00 jednostka OSP #Jadwiżyn została zadysponowana do miejscowości Liszkówko, gdzie strażacy wypompowali wodę z zalanej piwnicy.

W drodze powrotnej zastęp dołączył do jednostki OSP Anieliny aby zneutralizować substancję ropopochodną na jezdni w miejscowości Radzicz.

Materiał: Adam Borzych

Autor nie wyraża zgody na komentowaanie artykułu.

fot. OSP Anieliny fot. OSP Anieliny

Oceń artykuł: 5 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)