Dziś mamy 29 listopada 2023, środa, imieniny obchodzą:

26 września 2023

Popołudniowy pożar na ulicy. Spłonął przód samochodu (aktualizacja)

fot. OSP Rynarzewo

fot. OSP Rynarzewo

We wtorek, 26 września w godzinach popołudniowych #w Szubinie palił się samochód osobowy.

Do pożaru doszło kilka minut po godzinie 16.00 na ulicy Wyspiańskiego. Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej- jeden z OSP Rynarzewa i dwa zastępy z OSP Szubin.

- Po dotarciu na miejsce strażacy zastali samochód osobowy marki Opel z komorą silnika w płomieniach, na drodze gminnej. Przeprowadzono działania gaśnicze. Na czas działań służb droga była zablokowana – przekazał st. kpt. Bartosz Walkowiak. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Nikt nie został poszkodowany.

Oceń artykuł: 23 23

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    uczestnik, w dniu 27-09-2023 10:52:59 napisał:

    W pioruny z tymy elektrykamy.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)