Dziś mamy 25 maja 2022, środa, imieniny obchodzą:

27 stycznia 2022

Ponad sto zakażeń w powiecie nakielskim. W skali kraju kolejny rekord

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

27 stycznia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o# 57 659 nowych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w Polsce. Minionej doby zmarły 262 osoby zakażone koronawirusem. 183 osoby miały choroby współistniejące.

Województwo kujawsko-pomorskie

Nowe przypadki: 2 498 

Przypadki śmiertelne: 18

W ciągu doby w kujawsko-pomorskim wykonano 8 151 testów. W naszym województwie 17 528 osób przebywa na kwarantannie.

Powiat nakielski

W ciągu doby odnotowano 102 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Nikt nie zmarł z powodu Covid-19. Wykonano 343 testy, a 676 osób jest objętych kwarantanną.

Oceń artykuł: 3 18

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (17)

  Mariusz, w dniu 27-01-2022 11:10:06 napisał:

  Koniec pandemii blisko

  odpowiedz

  • 2 (20)

  łewa mewa, w dniu 27-01-2022 11:40:00 napisał:

  matko bosko, koniec świata..wszyscy zginiemy

  odpowiedz

  • 3 (23)

  Krytyk Społeczny, w dniu 27-01-2022 15:29:35 napisał:

  Nikogo do szczepień nie można zmuszać-jest to wbrew obowiązującemu w Polsce prawu. To są konstytucyjne prawa do wolności każdego obywatela.Hitlerowcy rozpoczęli prześladowania Żydów od segregacji sanitarnej, oskarżając ich o roznoszenie chorób i wszawicę. Teraz również szykuje nam się dzielenie obywateli: na zaszczepionych i nie. Czy kolejnym krokiem będą opaski na przedramieniu,i wydzielone strefy zamieszkania,przebywania,wydzielone sklepy,szkoły-? Czym i jak się to skończyło wiemy z kart historii.Tego chcemy-?

  odpowiedz

  • 1 (15)

  Ona, w dniu 27-01-2022 18:39:25 napisał:

  Kiedy wy ludzie otworzycie oczy żal was nie ma żadnego covid

  odpowiedz

  • -2 (6)

  Mieszkaniec, w dniu 27-01-2022 23:32:21 napisał:

  Porównywanie szczepień do okupacji nazistowskiej jest wysoko niestosowne. Natomiast szczepienia w naszym kraju są obowiązkowe dla wszystkich i dotyczą one głównie chorób wieku dziecięcego. I czy w tym przypadku mówi się o segregacji? Nie, bo każdy rozsądny człowiek nie neguje tego wynalazku, który pomógł pozbyć się chorób zakaźnych, bo dzięki szczepieniom ludzie nie umierają na pierwszą lepszą chorobę zakaźną, jak to było kilkaset lat temu. I podobnie jest z covidem. Szczepienia chronią przed ciężkim przebiegiem. Ale jak ktoś woli zachorować i znaleźć się pod respiratorem z szansą przeżycia 50/50 to już jego wybór. Wtedy będzie mógł z czystym sumieniem powiedzieć sobie, że wybrał wolność.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Lewiatan mleczko w czekoladzie 400g
7,49PLN
Konstrukcje stalowe
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Budowa magazynów
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)