Dziś mamy 27 maja 2020, środa, imieniny obchodzą:

01 listopada 2019

Pomysł czai się wszędzie! Zajęcia otwarte w Tęczowym Wzgórzu

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

„Kolorowa, kreatywna jesień”, pod takim hasłem odbyło się w czwartek, 31 października 2019 r. zajęcie, w którym udział wzięli rodzice dzieci z grupy „Niezapominajki” z nakielskiego Przedszkola nr 1 „Tęczowe Wzgórze”.

Rodzice wraz z dziećmi udowodnili, że pomysł czai się wszędzie, a pojęcie kreatywności dotyczy każdego. Podczas zajęcia powstały piękne jesienne wianki, które rodzice zaprezentują podczas Jarmarku św. Marcina, zaplanowanego na 8 listopada 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią.

Zajęcie sprawiło radość dzieciom, które ucieszył widok rodziców i co ważne możliwość wspólnego działania.
Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy znaleźli czas i wspólnie spędzili go ze swoimi dziećmi.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)