Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
02 października 2017

Policjanci w przedszkolu. Tematem spotkania było bezpieczeństwo

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 29 września dzieci z grupy Biedronki i Gwiazdeczki z nakielskiego „Słoneczka” gościły # policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nakle.

Tematem spotkania było utrwalenie zasad ruchu drogowego. Dzieci w  formie praktycznej, przypomniały podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię, znaczenia najważniejszych znaków drogowych oraz sygnalizacji świetlnej.

Na spotkanie przybył również przewodnik policyjny ze swoim czworonogiem. Policjant opowiedział na czym polega jego praca oraz  jak należy postępować, gdy na naszej drodze stanie obcy pies. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości, a na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły upominki.

materiał: A. Mróz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)