Dziś mamy 25 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
02 października 2017

Policjanci w przedszkolu. Tematem spotkania było bezpieczeństwo

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 29 września dzieci z grupy Biedronki i Gwiazdeczki z nakielskiego „Słoneczka” gościły # policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nakle.

Tematem spotkania było utrwalenie zasad ruchu drogowego. Dzieci w  formie praktycznej, przypomniały podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię, znaczenia najważniejszych znaków drogowych oraz sygnalizacji świetlnej.

Na spotkanie przybył również przewodnik policyjny ze swoim czworonogiem. Policjant opowiedział na czym polega jego praca oraz  jak należy postępować, gdy na naszej drodze stanie obcy pies. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości, a na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły upominki.

materiał: A. Mróz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)