Dziś mamy 18 października 2017, środa, imieniny obchodzą:
02 października 2017

Policjanci w przedszkolu. Tematem spotkania było bezpieczeństwo

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 29 września dzieci z grupy Biedronki i Gwiazdeczki z nakielskiego „Słoneczka” gościły # policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nakle.

Tematem spotkania było utrwalenie zasad ruchu drogowego. Dzieci w  formie praktycznej, przypomniały podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię, znaczenia najważniejszych znaków drogowych oraz sygnalizacji świetlnej.

Na spotkanie przybył również przewodnik policyjny ze swoim czworonogiem. Policjant opowiedział na czym polega jego praca oraz  jak należy postępować, gdy na naszej drodze stanie obcy pies. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości, a na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły upominki.

materiał: A. Mróz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)