Dziś mamy 18 grudnia 2017, poniedziałek, imieniny obchodzą:
02 października 2017

Policjanci w przedszkolu. Tematem spotkania było bezpieczeństwo

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 29 września dzieci z grupy Biedronki i Gwiazdeczki z nakielskiego „Słoneczka” gościły # policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nakle.

Tematem spotkania było utrwalenie zasad ruchu drogowego. Dzieci w  formie praktycznej, przypomniały podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię, znaczenia najważniejszych znaków drogowych oraz sygnalizacji świetlnej.

Na spotkanie przybył również przewodnik policyjny ze swoim czworonogiem. Policjant opowiedział na czym polega jego praca oraz  jak należy postępować, gdy na naszej drodze stanie obcy pies. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości, a na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły upominki.

materiał: A. Mróz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)