Dziś mamy 20 lipca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
12 lipca 2018

Policjanci w odwiedzinach. Niespodziankę sprawił czworonożny Diego

fot. Artur Cwudziński

fot. Artur Cwudziński

Wczoraj dzieci w NOK-u odwiedziła Policja. Panowie opowiadali o bezpieczeństwie podczas # wakacji.

Świetną niespodzianką był Diego, czyli pies policyjny. Dzieci dowiedziały się jak zachowywać się przy nieznajomym psie oraz jak bronić się przed ewentualnym atakiem.

Diego był tak uprzejmy, że pozwolił się wszystkim pogłaskać.

Kolejnym gościem była Pani Patrycja z Sanepidu, która opowiedziała dużo ciekawych rzeczy o odżywianiu, aby nasze brzuchy i ciało było zdrowe. A to wszystko dzięki grom i zabawom.

Kontynuując temat zamków i zameczków, dzieci przygotowały własne kolorowe herby pokazujące kto z jakiej krainy pochodzi. A to wszystko stworzone na dzisiejszy „Bal księżniczek i rycerzy”.

Czekajcie na jutrzejszą fotorelację i dopingujcie nasze Maluchy.

materiał: Artur Cwudziński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)