Dziś mamy 24 lutego 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

12 lipca 2018

Policjanci w odwiedzinach. Niespodziankę sprawił czworonożny Diego

fot. Artur Cwudziński

fot. Artur Cwudziński

Wczoraj dzieci w NOK-u odwiedziła Policja. Panowie opowiadali o bezpieczeństwie podczas # wakacji.

Świetną niespodzianką był Diego, czyli pies policyjny. Dzieci dowiedziały się jak zachowywać się przy nieznajomym psie oraz jak bronić się przed ewentualnym atakiem.

Diego był tak uprzejmy, że pozwolił się wszystkim pogłaskać.

Kolejnym gościem była Pani Patrycja z Sanepidu, która opowiedziała dużo ciekawych rzeczy o odżywianiu, aby nasze brzuchy i ciało było zdrowe. A to wszystko dzięki grom i zabawom.

Kontynuując temat zamków i zameczków, dzieci przygotowały własne kolorowe herby pokazujące kto z jakiej krainy pochodzi. A to wszystko stworzone na dzisiejszy „Bal księżniczek i rycerzy”.

Czekajcie na jutrzejszą fotorelację i dopingujcie nasze Maluchy.

materiał: Artur Cwudziński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)