Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

12 września 2019

Policjanci na pikniku. Przygotowano specjalne stoisko

fot. pow.

fot. pow.

Kujawsko – Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie# był organizatorem imprezy plenerowej dla dzieci. Do udziału w przedsięwzięciu zaproszeni zostali także policjanci z nakielskiej komendy. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji.

Wczoraj (11.09.19) policjanci z nakielskiej jednostki zostali zaproszeni do udziału w imprezie plenerowej, której organizatorem był Kujawsko – Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Przedsięwzięcie zorganizowano dla dzieci z różnych szkół z terenu powiatu.

Mundurowi przygotowali dla uczestników imprezy różne atrakcje. Z oferty przygotowanej przez policjantów dzieci korzystały bardzo chętnie. Z zaciekawieniem oglądały sprzęt wykorzystywany przez mundurowych podczas codziennych służb i chętnie siadały za kierownicą policyjnego radiowozu.

Uczestnicy festynu z ochotą grali też w grę edukacyjną, gdzie wykazać musieli się znajomością przepisów drogowych oraz sprawdzali jak działają alkogogle. Jedną z atrakcji był też pokaz tresury policyjnych czworonogów przygotowany przez ich przewodników.

Policyjne stoisko cieszył się dużym zainteresowaniem, a festyn był doskonałą okazją, aby rozmawiać z najmłodszymi na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble młodzieżowe i dziecięce
Nowe stylizacje
Elzab Delta Max E
sugerowana cena producenta: 2950,70PLN
Tonery Directions
27PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Kanapa
Elzab Jota E
sugerowana cena producenta: 1783,50PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)