Dziś mamy 26 stycznia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

12 września 2019

Policjanci na pikniku. Przygotowano specjalne stoisko

fot. pow.

fot. pow.

Kujawsko – Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie# był organizatorem imprezy plenerowej dla dzieci. Do udziału w przedsięwzięciu zaproszeni zostali także policjanci z nakielskiej komendy. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji.

Wczoraj (11.09.19) policjanci z nakielskiej jednostki zostali zaproszeni do udziału w imprezie plenerowej, której organizatorem był Kujawsko – Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Przedsięwzięcie zorganizowano dla dzieci z różnych szkół z terenu powiatu.

Mundurowi przygotowali dla uczestników imprezy różne atrakcje. Z oferty przygotowanej przez policjantów dzieci korzystały bardzo chętnie. Z zaciekawieniem oglądały sprzęt wykorzystywany przez mundurowych podczas codziennych służb i chętnie siadały za kierownicą policyjnego radiowozu.

Uczestnicy festynu z ochotą grali też w grę edukacyjną, gdzie wykazać musieli się znajomością przepisów drogowych oraz sprawdzali jak działają alkogogle. Jedną z atrakcji był też pokaz tresury policyjnych czworonogów przygotowany przez ich przewodników.

Policyjne stoisko cieszył się dużym zainteresowaniem, a festyn był doskonałą okazją, aby rozmawiać z najmłodszymi na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nadanie modnej linii
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Odchudzanie
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Masaż leczniczy
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)