Dziś mamy 24 lutego 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

10 lipca 2018

Policjanci na festynie. Opowiadali o swojej pracy i prezentowali sprzęt

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

W sobotę (07.07.18) mundurowi z nakielskiej komendy gościli na festynie rodzinnym #pt. „Wszyscy dla Zuzi” zorganizowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w Potulicach.

Nakielscy mundurowi gościli na festynie rodzinnym pt. „Wszyscy dla Zuzi” zorganizowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Potulicach w celu zebrania środków na dalsze  leczenie Zuzi. 

W trakcie festynu policjanci opowiadali dzieciom o swojej pracy i prezentowali sprzęt będący na wyposażeniu Policji. Każde chętne dziecko miało okazję usiąść za kierownicą radiowozu lub motocykla oraz skorzystać z policyjnych alkogogli. 

Wizyta policjantów na festynie była też okazją do przeprowadzenia z dziećmi krótkich pogadanek na temat bezpieczeństwa w trakcie trwania letniego wypoczynku. 

materiał: st.asp. Damian Moczadło p.o Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią 

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)