Dziś mamy 26 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

08 kwietnia 2019

Policjanci na etapie gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

fot. pow

fot. pow

Policjanci z nakielskiej komendy czuwali nad właściwym przebiegiem gminnego etapu Turnieju # Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Zespole Szkół w Potulicach. Zwycięskie drużyny zakwalifikowały się do etapu powiatowego, który odbędzie się w Krukówku.

Niebawem odbędzie się etap powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, którego celem jest popularyzowanie znajomości przepisów ruchu drogowego. Rywalizować w nim będą najlepsze drużyny z poszczególnych gmin.

W miniony czwartek (04.04.19) w Zespole Szkół w Potulicach policjanci z nakielskiej komendy przeprowadzili eliminacje gminne do turnieju BRD. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością przepisów drogowych, gdyż ich zadaniem było rozwiązanie testu wiedzy. Sprawdzili także swoje siły na torze przeszkód, gdzie prezentowali umiejętności jazdy rowerem pomiędzy przeszkodami.

Ostatecznie etap gminny zarówno w grupie młodszej jak i starszej  wygrała drużyna z Potulic. Zwycięskie drużyny z gminy Nakło wezmą udział w etapie powiatowym turnieju, który odbędzie się w dniu 27 kwietnia br. w Krukówku.

Podczas turnieju jego uczestnicy otrzymali od policjantów odblaski ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Nakła.

podkom. Justyna Andrzejewska

Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Waldemar B , w dniu 12-04-2019 19:43:43 napisał:

    WYRZYSK ELO!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nadanie modnej linii
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Elzab Jota E
sugerowana cena producenta: 1783,50PLN
Wulkanizacja
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Botox zmarszczki lwie
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)