Dziś mamy 1 czerwca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 grudnia 2019

Pokłony złożyli trzej królowie. Młodzi aktorzy spisali się na medal

fot. Katarzyna Sołdan i Agata Ziołecka, Lucyna Warmińska

fot. Katarzyna Sołdan i Agata Ziołecka, Lucyna Warmińska

Aby podkreślić wyjątkowy charakter zbliżających się dużymi krokami Świąt Bożego Narodzenia# w naszym przedszkolu odbyły się jasełka wystawione przez dzieci z grup "Słoneczniki" i "Koniczynki” z przedszkola Tęczowe Wzgórze w Nakle.

Wśród śpiewu aniołów do żłobka przybyli pastuszkowie oraz pokłony złożyli trzej królowie. Młodzi aktorzy spisali się na medal otrzymując gromkie brawa od publiczności, a punktem kulminacyjnym było przybycie niespodziewanego gościa - Świętego Mikołaja, z upominkami dla dzieci.

Materiał: Katarzyna Sołdan

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)