Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
15 maja 2017

Pogoda i humory dopisały, ale brakowało goli. To już trzeci remis

fot. Mirosław Dyks

fot. Mirosław Dyks

Miał być poGrom, a był remis. Tak można podsumować kolejny mecz trampkarzy #Czarnych Nakło w starciu z Gromem Więcbork.

Pogoda dopisała, humory także. Brakowało goli... Cieszy gra. Cieszy dobry duch zespołu, ale wyników ostatnio jak na lekarstwo. Trzeci remis zanotowali Czarni w ostatnich pięciu spotkaniach.  Nie możemy się przełamać i czekamy na pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej. Czy się martwić? Może trochę! Najważniejsze, że stanowimy jedność i potrafimy wspierać się nawzajem. Okazją do tego były urodziny Bartosza. Niestety nie udało się Nam zrobić mu prezentu, ale "Sto lat" mu się należało.  Jeszcze raz korzystając z okazji wszystkiego dobrego i samych sukcesów sportowych życzą koledzy z drużyny. Czekamy cierpliwie na swoje 3 oczka i mamy nadzieję, że uda się je zdobyć w najbliższej kolejce

Materiał: Mirosław Dyks

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)