Dziś mamy 24 lutego 2018, sobota, imieniny obchodzą:
15 maja 2017

Pogoda i humory dopisały, ale brakowało goli. To już trzeci remis

fot. Mirosław Dyks

fot. Mirosław Dyks

Miał być poGrom, a był remis. Tak można podsumować kolejny mecz trampkarzy #Czarnych Nakło w starciu z Gromem Więcbork.

Pogoda dopisała, humory także. Brakowało goli... Cieszy gra. Cieszy dobry duch zespołu, ale wyników ostatnio jak na lekarstwo. Trzeci remis zanotowali Czarni w ostatnich pięciu spotkaniach.  Nie możemy się przełamać i czekamy na pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej. Czy się martwić? Może trochę! Najważniejsze, że stanowimy jedność i potrafimy wspierać się nawzajem. Okazją do tego były urodziny Bartosza. Niestety nie udało się Nam zrobić mu prezentu, ale "Sto lat" mu się należało.  Jeszcze raz korzystając z okazji wszystkiego dobrego i samych sukcesów sportowych życzą koledzy z drużyny. Czekamy cierpliwie na swoje 3 oczka i mamy nadzieję, że uda się je zdobyć w najbliższej kolejce

Materiał: Mirosław Dyks

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)