Dziś mamy 23 listopada 2017, czwartek, imieniny obchodzą:
15 maja 2017

Pogoda i humory dopisały, ale brakowało goli. To już trzeci remis

fot. Mirosław Dyks

fot. Mirosław Dyks

Miał być poGrom, a był remis. Tak można podsumować kolejny mecz trampkarzy #Czarnych Nakło w starciu z Gromem Więcbork.

Pogoda dopisała, humory także. Brakowało goli... Cieszy gra. Cieszy dobry duch zespołu, ale wyników ostatnio jak na lekarstwo. Trzeci remis zanotowali Czarni w ostatnich pięciu spotkaniach.  Nie możemy się przełamać i czekamy na pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej. Czy się martwić? Może trochę! Najważniejsze, że stanowimy jedność i potrafimy wspierać się nawzajem. Okazją do tego były urodziny Bartosza. Niestety nie udało się Nam zrobić mu prezentu, ale "Sto lat" mu się należało.  Jeszcze raz korzystając z okazji wszystkiego dobrego i samych sukcesów sportowych życzą koledzy z drużyny. Czekamy cierpliwie na swoje 3 oczka i mamy nadzieję, że uda się je zdobyć w najbliższej kolejce

Materiał: Mirosław Dyks

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)