Dziś mamy 21 września 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

30 stycznia 2014

Podziękowali rodzicom

fot. DW

fot. DW

W Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle już po raz dziewiąty zorganizowany został koncert dla rodziców uczniów wyróżniających się w różnych aspektach życia szkoły.

Rodziców i przybyłych gości w osobach starosty Tadeusza Sobola i wicestarosty Andrzeja Kindermana, powitała dyrektor szkoły Alicja Czubak.

Starosta Nakielski wręczył nauczycielom dyplom dla ,,Najaktywniejszej szkoły’’ w Ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz dyplom ,,Złotej szkoły 2014’’ Fundacji Edukacyjnej ,,Perspektywy’’. ZSP im. Stanisława Staszica w Nakle jest wśród 100 szkół w Polsce, którym przysługuje ten tytuł.

Zaprezentowana została również prezentacja multimedialna przedstawiająca zdjęcia oraz imiona i nazwiska wyróżniających się uczniów, przeplatana występami m. in. pokazu tanecznego w wykonaniu Jagody Bomby, recytacji wiersza przez Magdalenę Wojciechowską pt. ,,Twój czas’’. Gościnnie wystąpiła również absolwentka szkoły Anna Płotka, grając na skrzypcach wykonała utwór ,,To nie ja byłam Ewą’’. ,,O mnie się nie martw’’ śpiewała natomiast Anna Kmieć. Następnie na scenie zaprezentował się kabaret szkolny, którego opiekunem jest Rafał Popowski.

Dyrektor Alicja Czubak podsumowała całość koncertu ciepłymi słowami, kierowanymi do uczniów oraz rodziców. Podziękowała również nauczycielom, którzy przyczynili się do przygotowania koncertu.

Na koniec zaprezentowały się w kilku utworach dziewczyny z zespołu wokalnego: Emilia Pechta, Agata Maria Ciszewska, Daria Klinowska, Weronika Lewa, Justyna Dura, Anna Płotka, Joanna Kowalska, Agnieszka Romanek prowadzonego przez Sławomira Chmielewskiego.

Oceń artykuł: 46 59

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa domu pod klucz
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Meble młodzieżowe i dziecięce
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)