Dziś mamy 26 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

30 stycznia 2014

Podziękowali rodzicom

fot. DW

fot. DW

W Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle już po raz dziewiąty zorganizowany został koncert dla rodziców uczniów wyróżniających się w różnych aspektach życia szkoły.

Rodziców i przybyłych gości w osobach starosty Tadeusza Sobola i wicestarosty Andrzeja Kindermana, powitała dyrektor szkoły Alicja Czubak.

Starosta Nakielski wręczył nauczycielom dyplom dla ,,Najaktywniejszej szkoły’’ w Ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz dyplom ,,Złotej szkoły 2014’’ Fundacji Edukacyjnej ,,Perspektywy’’. ZSP im. Stanisława Staszica w Nakle jest wśród 100 szkół w Polsce, którym przysługuje ten tytuł.

Zaprezentowana została również prezentacja multimedialna przedstawiająca zdjęcia oraz imiona i nazwiska wyróżniających się uczniów, przeplatana występami m. in. pokazu tanecznego w wykonaniu Jagody Bomby, recytacji wiersza przez Magdalenę Wojciechowską pt. ,,Twój czas’’. Gościnnie wystąpiła również absolwentka szkoły Anna Płotka, grając na skrzypcach wykonała utwór ,,To nie ja byłam Ewą’’. ,,O mnie się nie martw’’ śpiewała natomiast Anna Kmieć. Następnie na scenie zaprezentował się kabaret szkolny, którego opiekunem jest Rafał Popowski.

Dyrektor Alicja Czubak podsumowała całość koncertu ciepłymi słowami, kierowanymi do uczniów oraz rodziców. Podziękowała również nauczycielom, którzy przyczynili się do przygotowania koncertu.

Na koniec zaprezentowały się w kilku utworach dziewczyny z zespołu wokalnego: Emilia Pechta, Agata Maria Ciszewska, Daria Klinowska, Weronika Lewa, Justyna Dura, Anna Płotka, Joanna Kowalska, Agnieszka Romanek prowadzonego przez Sławomira Chmielewskiego.

Oceń artykuł: 46 59

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Makijaż na każdą okazję
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Deska elewacyjna
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Przewóz krajowy
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Zabiegi dla panów
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)