Dziś mamy 26 lutego 2020, środa, imieniny obchodzą:

30 stycznia 2014

Podziękowali rodzicom

fot. DW

fot. DW

W Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle już po raz dziewiąty zorganizowany został koncert dla rodziców uczniów wyróżniających się w różnych aspektach życia szkoły.

Rodziców i przybyłych gości w osobach starosty Tadeusza Sobola i wicestarosty Andrzeja Kindermana, powitała dyrektor szkoły Alicja Czubak.

Starosta Nakielski wręczył nauczycielom dyplom dla ,,Najaktywniejszej szkoły’’ w Ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz dyplom ,,Złotej szkoły 2014’’ Fundacji Edukacyjnej ,,Perspektywy’’. ZSP im. Stanisława Staszica w Nakle jest wśród 100 szkół w Polsce, którym przysługuje ten tytuł.

Zaprezentowana została również prezentacja multimedialna przedstawiająca zdjęcia oraz imiona i nazwiska wyróżniających się uczniów, przeplatana występami m. in. pokazu tanecznego w wykonaniu Jagody Bomby, recytacji wiersza przez Magdalenę Wojciechowską pt. ,,Twój czas’’. Gościnnie wystąpiła również absolwentka szkoły Anna Płotka, grając na skrzypcach wykonała utwór ,,To nie ja byłam Ewą’’. ,,O mnie się nie martw’’ śpiewała natomiast Anna Kmieć. Następnie na scenie zaprezentował się kabaret szkolny, którego opiekunem jest Rafał Popowski.

Dyrektor Alicja Czubak podsumowała całość koncertu ciepłymi słowami, kierowanymi do uczniów oraz rodziców. Podziękowała również nauczycielom, którzy przyczynili się do przygotowania koncertu.

Na koniec zaprezentowały się w kilku utworach dziewczyny z zespołu wokalnego: Emilia Pechta, Agata Maria Ciszewska, Daria Klinowska, Weronika Lewa, Justyna Dura, Anna Płotka, Joanna Kowalska, Agnieszka Romanek prowadzonego przez Sławomira Chmielewskiego.

Oceń artykuł: 46 59

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowe stylizacje
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Terminale płatnicze
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble kuchenne
Nowoczesny styl
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Najsłodszy dzień w roku. Sprawdź propozycje przepisów na tłusty czwartek!

Pączki ziemniaczano-dyniowe, ruchańce drożdżowe, amoniaczki, pierniczki na różne #sposoby a może ciasto marchewkowe? Na naszej regionalnej Liście Produktów Tradycyjnych znajduje się już 18 wyrobów piekarniczych i cukierniczych. W tłusty czwartek warto sięgnąć do tradycyjnych przepisów i przygotować niektóre z tych słodkości.

(czytaj więcej)
0

Twój nastolatek i długie godziny w sieci. Zastanawiałeś się nad przyczyną?

Coraz więcej młodych ludzi coraz więcej czasu spędza w internecie. Potwierdzi to każdy rodzic. Zastanawialiście się# kiedyś, dlaczego tak jest?

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)