Dziś mamy 16 grudnia 2017, sobota, imieniny obchodzą:
09 października 2017

Podsumowanie tygodniowych działań strażaków. Wyjeżdżali do pożarów i kolizji

fot. arch.

fot. arch.

Wybrane informacje o działaniach straży pożarnej na terenie powiatu nakielskiego w #okresie 02.10.2017 r. – 08.10.2017 r.

W dniu 02.10.2017 r. zastępy GCBA i SHD z JRG Nakło ugasiły pożar pokrycia dachowego oraz konstrukcji drewnianej w budynku wielorodzinnym w miejscowości Nakło.

W dniu 03.10.2017r. zastęp GBA z JRG Nakło usunął plamę oleju z jezdni w Nakle na ul. Bohaterów.

W dniu 03.10.2017r. zastęp GBA z OSP Sadki wyjechał do kolizji drogowej dwóch samochodów osobowych w miejscowości Sadki.

W dniu 05.10.2017 r. zastępy GBA JRG Nakło wyjechał do miejscowości Krukówko, gdzie doszło do pożaru transformatora.

W dniu 5.10.2017r w miejscowości Kcynia zastęp GCBA OSP Kcynia wyjechał do zdarzenia, gdzie s/o uderzył w drzewo. Brak osób poszkodowanych.

W dniu 7.10.2017r w miejscowości Żurawia gm. Kcynia zastęp specjalny SLRtBA z JRG Szubin i zastęp gaśniczy GLM OSP Żurawia wyjechał do zdarzenia z podejrzeniem zatrucia CO. Na miejscu znajdował się już ZRM i osoba uskarżająca się na ból głowy. Po zbadaniu budynku na zawartość CO nie stwierdzono zagrożenia. Brak osób poszkodowanych. Budynek przewietrzono i zakazano korzystania z pieca C.O. do czasu przeglądu i odbioru przez kominiarza.

W dniu 8.10.2017r w miejscowości Miastowice gm. Kcynia zastęp specjalny SLRtBA z JRG Szubin i zastęp gaśniczy GCBA z OSP Kcynia wyjechał do zdarzenia gdzie zastano s/o po dachowaniu. Pojazdem podróżowała jedna osoba - kierowca, który nie został hospitalizowany. Ruch na czas prowadzonych działań odbywał się wahadłowo.

Materiał: mł. kpt. Lucyna Wierzewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)