Dziś mamy 18 października 2017, środa, imieniny obchodzą:
09 października 2017

Podsumowanie tygodniowych działań strażaków. Wyjeżdżali do pożarów i kolizji

fot. arch.

fot. arch.

Wybrane informacje o działaniach straży pożarnej na terenie powiatu nakielskiego w #okresie 02.10.2017 r. – 08.10.2017 r.

W dniu 02.10.2017 r. zastępy GCBA i SHD z JRG Nakło ugasiły pożar pokrycia dachowego oraz konstrukcji drewnianej w budynku wielorodzinnym w miejscowości Nakło.

W dniu 03.10.2017r. zastęp GBA z JRG Nakło usunął plamę oleju z jezdni w Nakle na ul. Bohaterów.

W dniu 03.10.2017r. zastęp GBA z OSP Sadki wyjechał do kolizji drogowej dwóch samochodów osobowych w miejscowości Sadki.

W dniu 05.10.2017 r. zastępy GBA JRG Nakło wyjechał do miejscowości Krukówko, gdzie doszło do pożaru transformatora.

W dniu 5.10.2017r w miejscowości Kcynia zastęp GCBA OSP Kcynia wyjechał do zdarzenia, gdzie s/o uderzył w drzewo. Brak osób poszkodowanych.

W dniu 7.10.2017r w miejscowości Żurawia gm. Kcynia zastęp specjalny SLRtBA z JRG Szubin i zastęp gaśniczy GLM OSP Żurawia wyjechał do zdarzenia z podejrzeniem zatrucia CO. Na miejscu znajdował się już ZRM i osoba uskarżająca się na ból głowy. Po zbadaniu budynku na zawartość CO nie stwierdzono zagrożenia. Brak osób poszkodowanych. Budynek przewietrzono i zakazano korzystania z pieca C.O. do czasu przeglądu i odbioru przez kominiarza.

W dniu 8.10.2017r w miejscowości Miastowice gm. Kcynia zastęp specjalny SLRtBA z JRG Szubin i zastęp gaśniczy GCBA z OSP Kcynia wyjechał do zdarzenia gdzie zastano s/o po dachowaniu. Pojazdem podróżowała jedna osoba - kierowca, który nie został hospitalizowany. Ruch na czas prowadzonych działań odbywał się wahadłowo.

Materiał: mł. kpt. Lucyna Wierzewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)