Dziś mamy 7 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

17 listopada 2019

Podpisano umowę na remont drogi. Sprawdź, jakie prace zostaną wykonane

Ul. Jarzębinowa w Ślesinie zostanie wyremontowana. 13 listopada w Urzędzie #Miasta i Gminy w Nakle podpisano umowę z wykonawcą.

Prace obejmują wykonanie nawierzchni z kostki brukowej, betonowej, o grubości 8 cm, na podsypce cementowo - piaskowej grubości 4 cm o pow. 769 m2 i długości jezdni wynoszącej 217,3 m. Wykonane zostanie także odwodnienie ze studzienkami ściekowymi..

22 października otwarto oferty w przetargu, a 5 listopada wiadomo już było, jaka firma zajmie się pracami. Łącznie wpłynęło 6 ofert, z których najwięcej punktów uzyskała Firma Robót Drogowych DROGPOL Marek Knioła. Roboty wykonane zostaną za kwotę 204 941,96 zł. 13 listopada burmistrz MiG Nakło Sławomir Napierała podpisał umowę z wykonawcą.

Prace powinny ruszyć wiosną przyszłego roku, a zakończyć się do 29 maja 2020 roku.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    janusz, w dniu 17-11-2019 21:08:42 napisał:

    Czyli jednym, słowem LIPA! Bo na resztę zabrakło już kasy? Czy jak? Tylko podsypka? A reszta?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Lipoliza injekcyjna
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Novitus Mała Plus
sugerowana cena producenta: 1217,70 PLN
Przewóz krajowy
Meble pokojowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)