Dziś mamy 14 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

17 listopada 2019

Podpisano umowę na remont drogi. Sprawdź, jakie prace zostaną wykonane

Ul. Jarzębinowa w Ślesinie zostanie wyremontowana. 13 listopada w Urzędzie #Miasta i Gminy w Nakle podpisano umowę z wykonawcą.

Prace obejmują wykonanie nawierzchni z kostki brukowej, betonowej, o grubości 8 cm, na podsypce cementowo - piaskowej grubości 4 cm o pow. 769 m2 i długości jezdni wynoszącej 217,3 m. Wykonane zostanie także odwodnienie ze studzienkami ściekowymi..

22 października otwarto oferty w przetargu, a 5 listopada wiadomo już było, jaka firma zajmie się pracami. Łącznie wpłynęło 6 ofert, z których najwięcej punktów uzyskała Firma Robót Drogowych DROGPOL Marek Knioła. Roboty wykonane zostaną za kwotę 204 941,96 zł. 13 listopada burmistrz MiG Nakło Sławomir Napierała podpisał umowę z wykonawcą.

Prace powinny ruszyć wiosną przyszłego roku, a zakończyć się do 29 maja 2020 roku.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    janusz, w dniu 17-11-2019 21:08:42 napisał:

    Czyli jednym, słowem LIPA! Bo na resztę zabrakło już kasy? Czy jak? Tylko podsypka? A reszta?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarka fiskalna Epson
2499PLN PROMOCJA PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Krzesło młodzieżowe
Siłownia
Nowoczesny styl
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Nowe stylizacje
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)