Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

22 września 2019

Piraci w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim. Zabawa była udana

fot. mgr A. Bartosik

fot. mgr A. Bartosik

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który obchodzony jest 20 września to bardzo # radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki tez był i dla naszych przedszkolaków.

Wszystkie przedszkolaki przebrały się tego dnia za piratów i z niecierpliwością czekały na fantastyczną przygodę.

Po śniadaniu zebrały się na holu przedszkola, gdzie czekała na nich wielka niespodzianka. Przepiękną dekoracją nauczycielki zaczarowały przedszkole, które zamieniło się w przystań piratów. Na wszystkich małych rozbójników czekały niesamowite przygody i moc wrażeń.

Na wstępie pani dyrektor mgr Marzena Guzowska złożyła wszystkim przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta życząc samych uśmiechów i radosnych chwil w przedszkolu.

Następnie wszystkie panie w strojach pirackich zatańczyły taniec piratów do morskich szantów śpiewając hymn piratów „Bum, cyk, cyk, rata, rata, nie ma to jak los pirata, kto na drodze raz mu stanie, z tego kasza na śniadanie”.

Następnie piratka Aga oraz piratka Renia pomogły dzieciom odczytać list od Kapitana Nano, który przygotował dla małych rozbójników mnóstwo zadań i prosił o odnalezienie ukrytego skarbu.

Przedszkolaki dzielnie rozwiązywali zagadki oraz zadania m. in. układali puzzle, pomagali uratować zabarwione statki, łowili ryby a na sam koniec odnaleźli zagubione złoto w piasku. Kapitan Nano w podzięce zostawił przedszkolakom niespodzianki (medale oraz dyplomy).

Na zakończenie mali rozbójnicy udali się do swoich sal na słodki poczęstunek.

materiał: mgr A. Bartosik/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)