Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

22 września 2019

Piraci w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim. Zabawa była udana

fot. mgr A. Bartosik

fot. mgr A. Bartosik

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który obchodzony jest 20 września to bardzo # radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki tez był i dla naszych przedszkolaków.

Wszystkie przedszkolaki przebrały się tego dnia za piratów i z niecierpliwością czekały na fantastyczną przygodę.

Po śniadaniu zebrały się na holu przedszkola, gdzie czekała na nich wielka niespodzianka. Przepiękną dekoracją nauczycielki zaczarowały przedszkole, które zamieniło się w przystań piratów. Na wszystkich małych rozbójników czekały niesamowite przygody i moc wrażeń.

Na wstępie pani dyrektor mgr Marzena Guzowska złożyła wszystkim przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta życząc samych uśmiechów i radosnych chwil w przedszkolu.

Następnie wszystkie panie w strojach pirackich zatańczyły taniec piratów do morskich szantów śpiewając hymn piratów „Bum, cyk, cyk, rata, rata, nie ma to jak los pirata, kto na drodze raz mu stanie, z tego kasza na śniadanie”.

Następnie piratka Aga oraz piratka Renia pomogły dzieciom odczytać list od Kapitana Nano, który przygotował dla małych rozbójników mnóstwo zadań i prosił o odnalezienie ukrytego skarbu.

Przedszkolaki dzielnie rozwiązywali zagadki oraz zadania m. in. układali puzzle, pomagali uratować zabarwione statki, łowili ryby a na sam koniec odnaleźli zagubione złoto w piasku. Kapitan Nano w podzięce zostawił przedszkolakom niespodzianki (medale oraz dyplomy).

Na zakończenie mali rozbójnicy udali się do swoich sal na słodki poczęstunek.

materiał: mgr A. Bartosik/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)