Dziś mamy 12 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

25 lipca 2020

Piłkarze w trakcie przygotowań do sezonu 2020/2021. Padło wiele bramek

fot. Wiesław Śmieliński

fot. Wiesław Śmieliński

24 lipca nasi chłopcy rozegrali 3 mecz kontrolny w Nakle z ekipą# SF Junior Nakło. Nasi chłopcy spisali się dobrze, szczególnie w ofensywie. Szwankuje cały czas wyprowadzenie piłki z obrony i nad tym elementem musimy popracować.

Mecz zakończył się wynikiem 11:4 dla „Feniksa-Budownictwo EU”. W ofensywie szczególnie wyróżnił się Kacper Klebs - strzelec 7 bramek. 2 gole uzyskał Jakub Jóźwiak, po jednej - Kamil Kruszyński i obrońca Cyprian Hamowski. Ponadto grali: na bramce Szymon Ciesielski i Szymon Sobieszczyk, w polu Ksawery Pokojski, Szymon Frydrychowicz, Aleksander Kont, Grzegorz Bruski, Maciej Brzeziński, Ksawery Król, Michał Świacki, Kacper Pokojski i Tymon Pokrzywka.

W dwóch pierwszych sparingach zmierzyliśmy się z „Mezarem” Nakło - porażka i remis w dwumeczu. Chciałbym podziękować Panu Jackowi Siuzdakowi, właścicielowi firmy Budownictwo Eu za sponsoring, dzięki takim ludziom chłopcy mają możliwość się rozwijać i wyglądać schludnie.

Kibiców piłki młodzieżowej zapraszamy na rewanż do Mroczy na orliku w piątek 31 lipca o godz. 17.00.

Materiał: Wiesław Śmieliński - trener

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)