Dziś mamy 16 grudnia 2017, sobota, imieniny obchodzą:
10 sierpnia 2017

Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera. Wynik nie był najważniejszy

8 sierpnia na stadionie w Nakle nad Notecią spotkały się drużyny trampkarza Dębu oraz #Czarnych. Dla gospodarzy był to pierwszy test mecz pod wodzą nowego trenera p. Szymona Góralskiego.

Wynik spotkania nie był sprawą najważniejszą. Zespól trenera Góralskiego to połączenie dwóch roczników 2003 oraz 2004, którzy spotkali się ponownie, ale w innej kategorii. Mimo to widać było od początku, iż o trzonie tego zespołu decydować będą zawodnicy o wysokich umiejętnościach piłkarskich, co udowodnili od początku spotkania. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Kamil Zarzycki. Drugiego gola w tym spotkaniu strzelił Filip Wełniak, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Skry Paterek. Kropkę nad i postawił ponownie Zarzycki. Zespołowi Dębu brakowało koncepcji na grę, ale też szczęścia, gdyż dwukrotnie trafili w słupek. Czarni w tym spotkaniu popełnili kilka błędów, ale to efekt pierwszych treningów zespołu pod wodzą nowego trenera i z pewnością wyciągną wnioski dotyczące organizacji gry. Do zespołu dołączą jeszcze inni zawodnicy, którzy obecnie przebywają na wakacjach lub są kontuzjowani. Wpłynie to z pewnością na rywalizację w zespole, a co za tym idzie ma poziom sportowy.

KS Czarni vs LZS Dąb Potulice 3:0

materiał P. Juszczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)