Dziś mamy 19 października 2017, czwartek, imieniny obchodzą:
10 sierpnia 2017

Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera. Wynik nie był najważniejszy

8 sierpnia na stadionie w Nakle nad Notecią spotkały się drużyny trampkarza Dębu oraz #Czarnych. Dla gospodarzy był to pierwszy test mecz pod wodzą nowego trenera p. Szymona Góralskiego.

Wynik spotkania nie był sprawą najważniejszą. Zespól trenera Góralskiego to połączenie dwóch roczników 2003 oraz 2004, którzy spotkali się ponownie, ale w innej kategorii. Mimo to widać było od początku, iż o trzonie tego zespołu decydować będą zawodnicy o wysokich umiejętnościach piłkarskich, co udowodnili od początku spotkania. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Kamil Zarzycki. Drugiego gola w tym spotkaniu strzelił Filip Wełniak, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Skry Paterek. Kropkę nad i postawił ponownie Zarzycki. Zespołowi Dębu brakowało koncepcji na grę, ale też szczęścia, gdyż dwukrotnie trafili w słupek. Czarni w tym spotkaniu popełnili kilka błędów, ale to efekt pierwszych treningów zespołu pod wodzą nowego trenera i z pewnością wyciągną wnioski dotyczące organizacji gry. Do zespołu dołączą jeszcze inni zawodnicy, którzy obecnie przebywają na wakacjach lub są kontuzjowani. Wpłynie to z pewnością na rywalizację w zespole, a co za tym idzie ma poziom sportowy.

KS Czarni vs LZS Dąb Potulice 3:0

materiał P. Juszczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)