Dziś mamy 23 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
10 sierpnia 2017

Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera. Wynik nie był najważniejszy

8 sierpnia na stadionie w Nakle nad Notecią spotkały się drużyny trampkarza Dębu oraz #Czarnych. Dla gospodarzy był to pierwszy test mecz pod wodzą nowego trenera p. Szymona Góralskiego.

Wynik spotkania nie był sprawą najważniejszą. Zespól trenera Góralskiego to połączenie dwóch roczników 2003 oraz 2004, którzy spotkali się ponownie, ale w innej kategorii. Mimo to widać było od początku, iż o trzonie tego zespołu decydować będą zawodnicy o wysokich umiejętnościach piłkarskich, co udowodnili od początku spotkania. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Kamil Zarzycki. Drugiego gola w tym spotkaniu strzelił Filip Wełniak, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Skry Paterek. Kropkę nad i postawił ponownie Zarzycki. Zespołowi Dębu brakowało koncepcji na grę, ale też szczęścia, gdyż dwukrotnie trafili w słupek. Czarni w tym spotkaniu popełnili kilka błędów, ale to efekt pierwszych treningów zespołu pod wodzą nowego trenera i z pewnością wyciągną wnioski dotyczące organizacji gry. Do zespołu dołączą jeszcze inni zawodnicy, którzy obecnie przebywają na wakacjach lub są kontuzjowani. Wpłynie to z pewnością na rywalizację w zespole, a co za tym idzie ma poziom sportowy.

KS Czarni vs LZS Dąb Potulice 3:0

materiał P. Juszczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)