Dziś mamy 25 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
10 sierpnia 2017

Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera. Wynik nie był najważniejszy

8 sierpnia na stadionie w Nakle nad Notecią spotkały się drużyny trampkarza Dębu oraz #Czarnych. Dla gospodarzy był to pierwszy test mecz pod wodzą nowego trenera p. Szymona Góralskiego.

Wynik spotkania nie był sprawą najważniejszą. Zespól trenera Góralskiego to połączenie dwóch roczników 2003 oraz 2004, którzy spotkali się ponownie, ale w innej kategorii. Mimo to widać było od początku, iż o trzonie tego zespołu decydować będą zawodnicy o wysokich umiejętnościach piłkarskich, co udowodnili od początku spotkania. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Kamil Zarzycki. Drugiego gola w tym spotkaniu strzelił Filip Wełniak, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Skry Paterek. Kropkę nad i postawił ponownie Zarzycki. Zespołowi Dębu brakowało koncepcji na grę, ale też szczęścia, gdyż dwukrotnie trafili w słupek. Czarni w tym spotkaniu popełnili kilka błędów, ale to efekt pierwszych treningów zespołu pod wodzą nowego trenera i z pewnością wyciągną wnioski dotyczące organizacji gry. Do zespołu dołączą jeszcze inni zawodnicy, którzy obecnie przebywają na wakacjach lub są kontuzjowani. Wpłynie to z pewnością na rywalizację w zespole, a co za tym idzie ma poziom sportowy.

KS Czarni vs LZS Dąb Potulice 3:0

materiał P. Juszczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)