Dziś mamy 24 lutego 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

09 lipca 2018

Pierwszy dzień zajęć wakacyjnych. Dzieci zbudowały kościół z klocków

fot. powierzone

fot. powierzone

Pierwszy dzień zajęć, prowadzonych w Nakielskim Ośrodku Kultury, upłynął pod hasłem # zamki, zameczki.

Dzieci wzięły udział w zabawach, które miały na celu poznanie grupy, ustalenie zasad. atrakcją dzisiejszego dnia były warsztaty, realizowane w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Powiat Nakielski pn. „Znam zabytki mojego powiatu”, podczas których uczestnicy zbudowali z klocków Lego Kościół pw. św. Stanisława.

materiał: Romana Janka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)