Dziś mamy 29 marca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

26 lutego 2020

Pierwsze zawody po feriach. Pływacy UKS Czwórka Nakło przywieźli 28 medali

fot. Marcin Kuliński

fot. Marcin Kuliński

22 lutego reprezentacja 21 zawodników z UKS Czwórka Nakło brała udział w #Otwartych Mistrzostwach Mogilna w Pływaniu. Były to pierwsze zawody po zimowej przerwie feryjnej, które dla naszych młodych pływaków okazały się bardzo udane.

Z gościnnego Mogilna pływacy UKS Czwórka Nakło przywieźli 28 medali: 14 złotych, 7 srebrnych i 7 brązowych. W rywalizacji klubów sklasyfikowani zostaliśmy na wysokiej trzeciej pozycji. W Mogilnie startowało 213 zawodników z 19 klubów pływackich. Udany początek startów dobrze rokuje na przygotowania do zbliżających się Mistrzostw Województwa Kujawsko Pomorskiego, które odbędą się 7 marca w Rypinie. Zawodnicy dobrze poradzili sobie w swoich wyścigach poprawiając wiele życiowych rekordów. Dodatkowo w klasyfikacji punktowej FINA za dwa najlepsze wyniki pierwsze miejsce w kategorii 15-latków zajął Dominik Szcześniak.

Gratulujemy sportowych sukcesów naszym zawodnikom i życzymy przełamywania kolejnych barier. Najbliższa szansa na poprawę wyników już w najbliższą sobotę w Barcinie.

Wyjazd na zawody odbył się w ramach realizacji projektu finansowanego przez UMiG w Nakle nad Notecią pn . „OD PRZEDSZKOLAKA DO PŁYWAKA. NAKIELSKA LIGA PŁYWANIA 2020”

Materiał: Marcin Kuliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
50m dowolny K.pdf
50m dowolny M.pdf
50m grzbietowy K.pdf
50m grzbietowy M.pdf
50m klasyczny K.pdf
50m klasyczny M.pdf
50m motylkowy K.pdf
50m motylkowy M.pdf
100m dowolny K.pdf
100m dowolny M.pdf
100m grzbietowy M.pdf
100m klasyczny K.pdf
100m klasyczny M.pdf
100m motylkowy M.pdf
200m zmienny M.pdf
Najlepsza zawodniczka II blok.pdf
Najlepszy zawodnik II blok.pdf
Postępy zawodników - szczegóły.pdf
statystyka medalowa.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

Co robić w czasie kwarantanny? Mamy dla Was kilka propozycji

Minęło już kilka tygodni odkąd ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego. W tym# czasie wielu z nas pozostaje w domach. Co robić żeby nie zwariować? Jak wypełnić sobie czas w przysłowiowych "czterech ścianach"?

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)