Dziś mamy 18 lipca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2015

Pierwsze umowy z NGO podpisane

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

23 stycznia br. miało miejsce uroczyste spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych, które uzyskały dofinansowanie w ramach otwartego konkursu ofert nr 1/2015 pn. „Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 na Krajnie i Pałukach”.

Starosta Nakielski Tomasz Miłowski oraz Wicestarosta Nakielski Andrzej Kinderman podpisali 7 umów na realizację zadań publicznych z następującymi organizacjami pozarządowymi:

1. Fundacją Wspierania Edukacji im. ks. Staszica w Nakle Nad Notecią, na realizację projektu pn. „Powstanie Wielkopolskie – Pamiętamy!” – kwota dofinansowania 3.500,00 zł

2. Ochotniczą Strażą Pożarną w Kcyni, na realizację projektu pn. „O Powstaniu Wielkopolskim – muzyką i słowem” – kwota dofinansowania 2.500,00 zł

3. Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Trzeciewnica i Suchary, na realizację projektu pn. „Na powstańczym szlaku” – kwota dofinansowania 2.300,00 zł

4. Szubińskim Towarzystwem Kulturalnym, na realizację projektu pn. „Natchnieni zwycięskim Powstaniem Wielkopolskim 1918-1919” – kwota dofinansowania 1.500,00 zł

5. Chorągwią Kujawsko-Pomorską Związku Harcerstwa Polskiego Hufiec Nakło, na realizację projektu pn. „Od drużyny Chrobrego do kompanii Bartkowskiego” – kwota dofinansowania 2.700,00 zł

6. Parafialnym Oddziałem Akcji Katolickiej przy Parafii Św. Wita w Słupach, na realizację projektu pn. „Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 na Krajnie i Pałukach” – kwota dofinansowania 1.000,00 zł

7. Stowarzyszeniem Patriotyczno-Historycznym 1939, na realizację projektu pn. I spotkanie z historią – „Powstanie Wielkopolskie” – kwota dofinansowania 1.500,00 zł

Łączna kwota dofinansowania konkursu 1/2015 wyniosła 15.000,00 zł.

Przypominamy, iż do poniedziałku 26 stycznia br. można jeszcze składać oferty na następujące konkursy ogłoszone przez Zarząd Powiatu Nakielskiego:

1) konkurs nr 2/2015 – na wykonywanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań powiatu nakielskiego w 2015 roku w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz promocji i organizacji wolontariatu, pod nazwą „Zdrowie i wolontariat”

2) konkurs nr 3/2015 – na wykonywanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań powiatu nakielskiego w 2015 roku w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, pod nazwą „Kultura i sztuka”

3) konkurs nr 4/2015 – na wykonywanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań powiatu nakielskiego w 2015 roku w zakresie działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, pod nazwą „Odnowa wsi”

4) konkurs nr 5/2015 – na wykonywanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań powiatu nakielskiego w 2015 roku w zakresie kultury fizycznej i sportu, pod nazwą „Sport”

5) konkurs nr 6/2015 – na wykonywanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań powiatu nakielskiego w 2015 roku w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego, a także turystyki i krajoznawstwa, pod nazwą „Ekologia i turystyka”.

Materiał: Starostwo Powiatowe w Nakle

Oceń artykuł: 83 130

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Pokój dzienny/ jadalnia
Makijaż ślubny
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)