Dziś mamy 24 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

13 września 2019

Pierwsze dni „Małych Sówek”. Dzieci rozpoczęły przedszkolną przygodę

fot. pow.

fot. pow.

Wrzesień rozpoczął się na dobre, a z nim nowe przedszkolne przygody. Dla grupy „Małe Sówki” z nakielskiego „Słoneczka” początek września to nowy etap w ich życiu.

To właśnie od paru dni dzieci włączają się w społeczność przedszkolną. Choć nie minęło jeszcze dużo czasu, maluchy mogą pochwalić się już wieloma osiągnięciami.

Przedszkolaki uczestniczyły już w pierwszych zajęciach, z zaciekawieniem i wielkim zapałem rozwiązywały zadania przygotowane przez Panie, stworzyły kodeks zachowania w grupie, obchodziły urodziny swojego kolegi Mikołaja.

Po zajęciach był również czas na zabawę na placu przedszkolnym, gdzie można było zauważyć jak tworzą się pierwsze przyjaźnie. Kiedy pogoda nie sprzyjała wyjściom, dzieci poznawały swoją salę, zabawki a także samych siebie. Był również czas na odpoczynek, podczas którego „Małe Sówki” smacznie śniły o nowych przygodach.

Materiał: Anna Jeruzal

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Październik miesiącem profilaktyki raka piersi. Czym jest mammografia?

Warszawa – 21 października, 2019 – w związku z „różowym październikiem”, miesiącem # profilaktyki raka piersi oraz inicjatywą BRA Day, GE Healthcare przypomina, jak ważne dla zdrowia kobiet są badania mammograficzne i zachęca Polki do profilaktyki.

(czytaj więcej)
0

Nowe technologie zmieniają rynek. Warto stawiać na "zieloną" energię

Przyjazne środowisku technologie, umożliwiające pozyskiwanie energii # elektrycznej i cieplnej, stają się coraz popularniejsze. Nie tylko ze względu na rosnący trend proekologiczny, lecz także możliwość wygenerowania długofalowych oszczędności.

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)