Dziś mamy 29 stycznia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

28 listopada 2021

Piękna przygoda dobiegła końca. SF Junior na turnieju w Krakowie

fot. pow.

fot. pow.

Drużyna SF JUNIOR NAKŁO rocznik 2013 zakończyła 2 dniowy turniej Copalnia Talentów w Krakowie.

Do Krakowa przyjechaliśmy w piątek i rozegraliśmy i na dzień dobry sparing z Wisła Kraków. Wieczorem na Stadionie przy ul. Reymonta obejrzeliśmy mecz PKO Ekstraklasy tej samej drużyny z Radomiakiem Radom.

Sobota i Niedziela to mecze turniejowe. Odnosimy 7 zwycięstw i 7 porażek:
Junior - KSPN Pogoń Kraków
Junior - UKS Leńcze
Junior - Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec
Junior - LKS Orlęta Rudawa
Junior - Stal Rzeszów
Junior - Wisła Kraków
Junior - RKS Radomiak Radom II
Junior - LKS Błękitni Modlnica
Junior - Radomiak Radom II
Junior - MKS Parasol Wrocław
Junior - STF Champion Warszawa
Junior - AMP Bolesławiec
Junior - LKS Orlęta Rudawa
Junior - Resovia Rzeszów.

W bardzo mocnej 16 zespołowej stawce turnieju plasujemy się w środku tabeli, Zajmując 2 miejsce w grupie złotej. W kilku mogło być troszkę lepiej Na pewno nie mamy powodów do niezadowolenia.

Rozegraliśmy 14 meczy w wymiarze 20 minut, a więc na boisku spędziliśmy łącznie 280 minut. Łapiemy wielkie piłkarskie doświadczenie.

Oprócz zmagań sportowych spędziliśmy razem czas. Zobaczyliśmy ciekawe miejsca. Przeżyliśmy wspaniałą przygodę.

Dziękujemy rodzicom, którzy byli sponsorami wyjazdu. Pomagali nam na każdym kroku i wspierali we wzorowy sposób. Jesteście najlepsi. Dziękujemy organizatorom za świetny turniej i przeciwnikom za sportową rywalizację. Za wymianę doświadczeń i wspólne rozmowy.

Skład:
(górny rząd od lewej): Trener Łukasz Bzdawka, Filip Brukwicki, Oskar Kulski, Jakub Wronka, Alex Bajerski, Tymoteusz Franków, Jakub Chrubczyński
(dolny rząd od lewej): Filip Nowek, Igor Smażyk, Tymon Trudziński, Tymoteusz Idzikowski, Natan Giś

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wybrany został Alex Bajerski.

Materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zamiast słodyczy i kwiatów. Jaki prezent wybrać dla babci i dziadka?

Słodycze i kwiaty to standardowy upominek dla seniorów, wręczany im często przy# różnych okazjach. Zamiast jednak prezentu materialnego na Dzień Babci i Dziadka może podarować im niespodziankę, która pozwoli miło i ciekawie spędzić czas. Jak pokazało badanie serwisu Prezentmarzeń „Czas wolny podczas koronawirusa” aż 88% zapytanych Polaków odczuwa psychiczne skutki zagrożenia pandemią. Tym bardziej osoby starsze, które w obawie o zdrowie pozostają często w domowej izolacji. Dlatego warto wykorzystać zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, aby zachęcić seniorów do skorzystania na przykład z tematycznych warsztatów online lub innej, niestandardowej atrakcji.

(czytaj więcej)
0

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać wypalenie pandemiczne

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać# wypalenie pandemiczne, wiążące się m.in. z objawami depresyjnymi i lękowymi – wynika z badań psychologów z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pokazały one, że rok po wybuchu pandemii sytuacja ta nadal stresuje.

(czytaj więcej)
0

5 mitów na temat pieczywa. Czas obalić je wszystkie!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim – postanowienia noworoczne.# Wiele z nich dotyczy naszego zdrowia. Z sondażu United Surveys wynika, że w 2022 r. 22% Polaków chce prowadzić aktywniejszy tryb życia. Kolejne 17,7% zaplanowało przejście na dietę. Co oznacza zdrowe odżywianie się? Przede wszystkim spożywanie mniej przetworzonych produktów. Coraz częściej sięgamy np. po domowe wypieki, kierując się nie tylko rosnącymi cenami w piekarniach, ale również troską o swoją sylwetkę. Niektórzy w ogóle rezygnują z chleba, tłumacząc się noworoczną dietą. Ale czy na pewno jest to dobry kierunek? Obalamy 5 mitów na temat pieczywa. Wejdźmy w nowy rok zdrowo i smacznie.

(czytaj więcej)
0

Bankructwa obawia się co piąta firma. Najczęściej w budownictwie i usługach

O upadłość w minionym roku otarło się ponad# 7 proc. firm sektora MŚP. W tym roku czarnego scenariusza obawia się niemal co piąty biznes, przede wszystkim firmy mikro i małe, zatrudniające do 49 osób – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Najczęściej są to reprezentanci budownictwa, usług i transportu, podczas gdy w zeszłym roku o przyszłość najbardziej drżał przemysł. Przyczyn kłopotów przedsiębiorcy upatrują głównie wśród zmian prawno-podatkowych oraz inflacji i spadku popytu.

(czytaj więcej)