Dziś mamy 14 sierpnia 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

28 listopada 2021

Piękna przygoda dobiegła końca. SF Junior na turnieju w Krakowie

fot. pow.

fot. pow.

Drużyna SF JUNIOR NAKŁO rocznik 2013 zakończyła 2 dniowy turniej Copalnia Talentów w Krakowie.

Do Krakowa przyjechaliśmy w piątek i rozegraliśmy i na dzień dobry sparing z Wisła Kraków. Wieczorem na Stadionie przy ul. Reymonta obejrzeliśmy mecz PKO Ekstraklasy tej samej drużyny z Radomiakiem Radom.

Sobota i Niedziela to mecze turniejowe. Odnosimy 7 zwycięstw i 7 porażek:
Junior - KSPN Pogoń Kraków
Junior - UKS Leńcze
Junior - Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec
Junior - LKS Orlęta Rudawa
Junior - Stal Rzeszów
Junior - Wisła Kraków
Junior - RKS Radomiak Radom II
Junior - LKS Błękitni Modlnica
Junior - Radomiak Radom II
Junior - MKS Parasol Wrocław
Junior - STF Champion Warszawa
Junior - AMP Bolesławiec
Junior - LKS Orlęta Rudawa
Junior - Resovia Rzeszów.

W bardzo mocnej 16 zespołowej stawce turnieju plasujemy się w środku tabeli, Zajmując 2 miejsce w grupie złotej. W kilku mogło być troszkę lepiej Na pewno nie mamy powodów do niezadowolenia.

Rozegraliśmy 14 meczy w wymiarze 20 minut, a więc na boisku spędziliśmy łącznie 280 minut. Łapiemy wielkie piłkarskie doświadczenie.

Oprócz zmagań sportowych spędziliśmy razem czas. Zobaczyliśmy ciekawe miejsca. Przeżyliśmy wspaniałą przygodę.

Dziękujemy rodzicom, którzy byli sponsorami wyjazdu. Pomagali nam na każdym kroku i wspierali we wzorowy sposób. Jesteście najlepsi. Dziękujemy organizatorom za świetny turniej i przeciwnikom za sportową rywalizację. Za wymianę doświadczeń i wspólne rozmowy.

Skład:
(górny rząd od lewej): Trener Łukasz Bzdawka, Filip Brukwicki, Oskar Kulski, Jakub Wronka, Alex Bajerski, Tymoteusz Franków, Jakub Chrubczyński
(dolny rząd od lewej): Filip Nowek, Igor Smażyk, Tymon Trudziński, Tymoteusz Idzikowski, Natan Giś

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wybrany został Alex Bajerski.

Materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)