Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

01 października 2018

Pięćdziesiąt lat minęło. Jubilaci otrzymali medale, listy gratulacyjne i kwiaty

fot. UMiG Nakło

fot. UMiG Nakło

W dniu 29 września w Urzędzie Stanu Cywilnego trzy pary odnowiły przysięgę małżeńską.

Dostojnych Jubilatów przywitała kierownik USC Magdalena Dankowska, która w ciepłych słowach przedstawiła istotę długoletniego związku małżeńskiego, a następnie poprosiła o odnowienie przysięgi małżeńskiej złożonej 50 lat temu.

Burmistrz Sławomir Napierała, zwracając się do Złotych Jubilatów, podkreślił, że ich rocznica wypadła w roku szczególnym – 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Podziękował za trud wychowania kolejnych pokoleń, za wkład pracy na rzecz naszej Małej Ojczyzny. Jubilatom wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez prezydenta RP, listy gratulacyjne oraz kwiaty. Przy symbolicznej lampce szampana odśpiewano Sto lat.

Złote gody obchodzili:
Kazimierz Krystyna Grzeszczyk
Jerzy i Elżbieta Piojda
Marian i Zofia Sęk

Dostojnym Jubilatom życzymy kolejnych wspaniałych rocznic.

materiał: Tomasz Rogacki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)