Paweł Łukomski nie jest już trenerem Czarnych Nakło. Kto został następcą?

fot. Czarni Nakło
Nowy zarząd klubu Czarni Nakło od początku swojej działalności mocno wziął się do pracy.# Jedną z pierwszych, trzeba przyznać dość odważnych decyzji było zrezygnowanie z usług Pawła Łukomskiego, dotychczasowego pierwszego trenera drużyny seniora.
Włodarze Czarnych Nakło zdecydowali się na odważny ruch na kilka kolejek przed zakończeniem zmagań w seniorskich rozgrywkach piłkarskich na szczeblu B – klasy. Słaby początek rundy wiosennej, a także inna wizja prowadzenia klubu sprawiły, że posadę trenera stracił Paweł Łukomski. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Bardzo serdecznie dziękujemy trenerowi za współpracę. Doceniamy czas i chęci włożone w prowadzenie naszej drużyny. Życzymy wszystkiego dobrego i powodzenia w dalszej karierze trenerskiej. – napisano na oficjalnym fanpage’u Czarnych.
Drużyna seniorów nie pozostanie jednak bez trenera. Stery w nakielskim klubie przejmie bowiem Piotr Gruda, który wraca na ławkę trenerską po kilku miesiącach przerwy. Ostatnim klubem, który trenował był GLZS Sadki.
Czytaj również
- Kolejna impreza biegowa w Potulicach. Rywalizowano na dystansie 5 km
- II bieg o Liść Dębu w parku hrabiny Potulickiej. Rywalizacja była zacięta
- Mistrzostwa województwa w Białych Błotach. 19 medali dla LUKS Start Nakło
- Duże postępy drużyny. Złoto na zakończenie sezonu
- II rzut Wieloboju Atletycznego. Zawodniczki Studia Zielińscy na podium
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.
(czytaj więcej)Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.
(czytaj więcej)Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.
(czytaj więcej)Dzień Samorządu Terytorialnego. Ustanowiony w 2000 roku

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych z 1990 r., obchodzimy #Dzień Samorządu Terytorialnego. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.
(czytaj więcej)
Komentarze (13) Zgłoś naruszenie zasad
Ooo, w dniu 21-05-2023 12:14:30 napisał:
odpowiedz
Ludvig , w dniu 21-05-2023 12:38:12 napisał:
odpowiedz
Gwardia Koszalin /ja podaję piłkę , w dniu 21-05-2023 15:16:21 napisał:
odpowiedz
Ja, w dniu 21-05-2023 23:01:05 napisał:
odpowiedz
P, w dniu 22-05-2023 09:22:30 napisał:
odpowiedz
Ludvig , w dniu 22-05-2023 15:44:46 napisał:
odpowiedz
czytelnik, w dniu 22-05-2023 19:04:54 napisał:
odpowiedz
Stara Zorza, w dniu 22-05-2023 22:45:37 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!